Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 3,5 éves gyereke is...

Más 3,5 éves gyereke is "hangos"? Kisfiam folyamatosan sikít, hangoskodik, dudál, stb. Nem tudom eldönteni, hogy bántja-e valami, amit így vezet le, vagy életkori sajátosság.

Figyelt kérdés
Pluszban elkezdett megint gügyögni, babanyelven beszélni időnként. Dacos megint a végtelenségig. Nem született kistestvér, nem költöztünk.
2014. máj. 3. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság, gyerek. Milyennek kéne lennie? Örülj, hogy aktív :) Az én fiam is ennyi idős és ezt csinálja, de engem nem zavar.
2014. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem egy üveg lekvárt nevelek, de azért azt is túlzásnak tartom, hogy egész nap a visítás, sikítás, kiabálás megy.
2014. máj. 3. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesem ilyen. Van, hogy ülünk valahol, és egyszercsak elkezd sikítani. Ő is rettenetesen dacos, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné, rögtön visít. Ha meg épp nem dacos, akkor kiabál. Szerintem így vezeti le magát a dacot.
2014. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:
Óvodás, nemde? ;)
2014. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bölcsis.
2014. máj. 4. 08:43
 6/7 zabmester ***** válasza:

Tényleg egyszerűen csak annyi erre a magyarázat, hogy gyerek. Az enyém még hat évesen is hangos, de már nem a szájával, hanem a lábával :D Egész nap képes lenne rohangálni a lakásban és dübörögni, én meg nem győzök rászólni. Persze, le kell menni a játszótérre, de azért az egész napot nem lehet ott tölteni, amikor itthon is van tennivaló, és amúgy is pocsék idő van.

Három éves kora körül meg ő is ugyanígy hangoskodott, mint a tiéd, mert élvezte, hogy óbégat, szerette hallgatni a saját hangját, vagy csak egyszerűen annyira belefeledkezett a játékba, hogy közben így fejezte ki az örömét, izgatottságát.

Mondjuk én erre nem is nagyon mondhatok semmit, mert a környezetem visszajelzései szerint én is elég hangosan beszélek :)

2014. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
A lényeg akkor is az, hogy közösségbe jár, ahol természetes, hogy a "hangosabb marad fenn a vízen". ;)
2014. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!