Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti, hogy vagytok...

Anyukák! Ti, hogy vagytok ezzel? (többi lent)

Figyelt kérdés
A védőnőnk szerint nem nézet tv-t a kisgyerek! Max napi fél órát! Van más is akinek ezt mondják?? Ha igen betartjátok?
2014. máj. 6. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pontosan, a 4,5 éves gyerekem még nem nézett Disney mesét. Nem azért mert tiltjuk, hanem mert csinál mást. Most, hogy jobb idő van, 7 előtt alig tudom becsalogatni az utcáról vagy a kertből. Marad kb fél órája vacsora után (közben nem), hogy tévézzen. Nem hinném, hogy ettől baja lesz. Télen fél7-kor indul a vacsora, akkor egy kicsit több mesézés fér bele.
2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de 4,5 éves gyerek egyedül játszik az utcán??? Ez rettenetesen durva!!! Még falun se... Bárki fogja és elviszi, elüti, kóbor kutya jöhet, vagy a gyerek indul neki a világnak... Atyaisten.
2014. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mert hol írta a válaszoló azt hogy egyedül van a gyerek kint az utcán???Honnan tudod hogy nincs kint vele anyuka???

Ez tipikus belekötés mert jól csinálja anyuka és nem kockul a tv előtt a gyereke hanem kint bandázik,felfedez,játszik,biciklizik,bogarászik a gyerek az utcán a tied meg bent poshad a tv előtt ebben a jó időben!

Az én 4 évesem és 15 hósom is egész nap kint van,VELÜK ÉN IS és jó ha napi 15-20 percet nézik a tv-t fürdés után,lefekvés előtt mert többre nem jut idő.

Ha meg már medencézős idő lesz akkor meg már tényleg csak aludni járunk be,van kint egy kis alsókonyhám tűzhellyel ott főzök és rájuk látok,kint eszünk stb.

Nem értem mi a rossz ebben?

2014. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Alig tudja becsalogatni az utcáról. Ez nem azt jelenti, hogy az egyik bent van a másik meg kint?

Az én gyerekem pont nem az, aki a tévé előtt kockul, ezt nem tudom, honnan veszed.

2014. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mert ha kint van vele anyuka és azt mondja fiam most már menjünk be akkor is "becsalogatja" nem???
2014. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!