Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviban ugye váltóruhában...

Az oviban ugye váltóruhában alszanak a gyerkőcök? Januártól lesz ovis a lányom és erre nézve nem mondtak semmit még, de gondolom nem az egész napos öltözetben alszanak, amiben játzanak-esznek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi már a 2. oviba járunk, de pizsiről szó sem volt. Én sem abban aludtam anno délután. Ovis ruha az első oviban volt, vagyis átöltöztettük az utca után, most az sincs, csak az udvarra vesznek kinti ruhát, de az egész nap viseltben alszanak bent. Azt láttam, hogy a kényelmetlen farmereket leveszik a takaró alá, de az sem kötelező, a gyerekek maguk döntik el. Egyébként az első oviba ágynemű sem kellett, azt is adtak, itt most az kell, pontosabban csak a huzat. De már nagycsopis, és nem alszik, csak fekszik lényegében az egész csoport. Ovija válogatja. Meg kell kérdezni.
2009. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk,hogy ha az oviba érünk leveszem róla amiben ment és egy kényelmesebbet adok rá!És,ha kimennek az udvarra akkor felveszi amiben ment reggel!
2010. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!