Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki ilyet enged meg a gyerekének?

Figyelt kérdés

Voltunk egy ismerősnél pár napja, de még mindig nem térek magamhoz. Nagyon szép házuk van, de van egy rész a falon ami a gyerek "rosszaság-fala": oda firkálhat bármivel, ragaszthat matricát, festhet, bármit csinálhat.


Miért enged ilyen valaki a gyerekének? Miért kell ennyire elkényeztetni, hagyni hogy ne legyenek szabályok?


2014. máj. 16. 17:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem kell szégyenkezni a fal miatt sem. Én nem tartom a gyerekem munkáját rondának. Bármit rajzol, fest, épít az a világ legszebb és legkreatívabb dolga. Én büszke lennék az ő falára és szerintem az ismerősöd gyereke is büszke a munkájára.
2014. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik válaszoló írja, hogy albiban nem. Miért nem? Ha úgyis hosszútávon ott laktok, nyugodtan kifestheti a gyerek, tényleg ilyen táblafestéket kellene felkennetek, amit valaki más írt még előbb.


Mi is albiban lakunk (vagy hatalmas albit az ötkerben vagy 20 nm-es csepeli panel hitelét fizetem, szerintem egyértelmű a döntés), és mi festünk/mázolunk, mindent csinálunk:)

2014. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik ez az ötlet :)

szerintem semmi ciki nincs ebben....

nekünk is szép házunk van, így nem firkáltatom vele össze a falat, de szoktam venni postai csomagoló papírt (jó nagy, szerintem több mint mxm), azt fel fogom tűzni a falra és kipróbáljuk :D


egyébként tök jó látni, hogy mindenkinek tetszik ez az ötlet, végre nem a vita megy... :)

2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

a bölcsiben a fiaméknak is van...ebből is látszik szerintem,hogy azért nem egy elvetemült ötlet!

Kérdező!

Sztem legyél egy kicsit lazább mert becsavarodsz meg a gyerekeid sem élhetik ki magukat a koruknak megfelelően!

2014. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked van gyereked?
2014. máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nagyon jó ötlet és ha kész lesz a szobájuk,kapnak 1-1 ilyen falat :D


Kérdező! Szuszá

Ha annyira szép a házuk,akkor valszeg egy ilyen fal nem okozna problémát,hogy eltüntessék,de mivel nem teszik,ezért valszeg tetszik nekik és ha tetszik nekik,akkor ez van!

2014. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is tetszik :) csak lehet hogy én majd módosítom hogy megkérem a férjemet hogy tegyen a falra valami parafatáblát papírt amit nyugodtan firkálhat és ha betelik akkor ki lehessen cserélni :) még pocakban van a fiúnk de egy fal a szobájában erre lesz hagyva :) köszi kérdező a tippet.
2014. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó, az én fiamnak is van ilyen falrésze.Ettől még vannak szabályok,de itt kiélheti magát,és majd úgyis elmúlik ez a nagy láz akkor lefestjük.
2014. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!