Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki ilyet enged meg a gyerekének?

Figyelt kérdés

Voltunk egy ismerősnél pár napja, de még mindig nem térek magamhoz. Nagyon szép házuk van, de van egy rész a falon ami a gyerek "rosszaság-fala": oda firkálhat bármivel, ragaszthat matricát, festhet, bármit csinálhat.


Miért enged ilyen valaki a gyerekének? Miért kell ennyire elkényeztetni, hagyni hogy ne legyenek szabályok?


2014. máj. 16. 17:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon okos és helyes megoldás, nekem nagyon szimpi!
2014. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Normális persze!Király lehet....nekem is van gyermekeim de ez nemjutott volna eszembe!Most hogy irjátok a tapétát,olcsobbik fehér tapit veszek és felragasztom..pl;teliajtóra,konyhaszekrényre.... :) vagy felsem ragasztom! igy is mehet a firka.....
2014. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Valaki direkt táblafestékkel fest le egy részt a falon, és akkor a gyerek le is tudja törölni és új művet alkotni. Szerintem ezzel nincs semmi gond. Én is csinálnék a gyerekemnek, ha nem albérletben élnénk. A saját lakásunkban biztosan lesz.
2014. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tök jó! köszi az ötletet, ha nálunk is aktuális lesz, ln tuti megcsinálom :)
2014. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát csak tessék... nézegessétek a ronda falat és szégyenkezzetek a vendégek előtt.
2014. máj. 16. 19:37
 16/28 anonim ***** válasza:
69%
.
2014. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyerekszobában a szekrény alig látszik ki a matricáktól. :D Sehova máshova nem ragaszthatnak. Az ő szobájukba is csak a szekrényre. És imádják :)
2014. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kedves kérdező, Te vagy az egyetlen aki ezen megrökönyödik. Ahogy olvasom csak szerinted ronda egy ilyen fal. Már miért kéne szégyenkezni miatta? Gondolom nincs még gyermeked, fogalmad sincs, hogy miért kell szégyenkezni és miért nem, ha gyerek van a háznál. :)

Az ötlet jó, ha egyszer sajátban élük majd, biztosan lesz ilyen falunk.)

2014. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekünk is volt anno egy falrészünk ahol szabadon rajzolhattunk festhettünk.Fiaimnak is volt ,lányomnak is lesz.Sokkal könnyebben meg lehet így tanulni hogy mit lehet és mit nem,mint a sok tiltással.
2014. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó ötlet. Én a szobájában lévő szekrényét engedem matricával kidekorálni. Így elkerülöm hogy a lakás többi részét ragasztgassa tele. A firka fallal semmi gond. Megtanulja, hogy csak oda rajzolhat és sehova máshova. Nem fogja a lakás többi falát kidekorálni, mert tudja, hogy oda nem szabad. Ezzel megtiszteli a másik munkáját és megtanulja, hogy mindennek megvan a helye. Kérdező a te gyerekednek mit lehet csinálni vagy nálatok minden tilos?
2014. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!