Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Etel allergias gyerekek...

Etel allergias gyerekek Anyukai tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy nez ki, hogy gyermekem intolerans tobb fele dologra is. Igazabol meg nem tudom pontosan, de ugy nez ki, gluten, allagjavito szerek, tartosito szerek es etelfestek. Nagyon szereti a nokedlit es a kenyeret. Nagyon valogatos. A tesztat mar megoldottam, de a tobbit nem sikerul. A gluten mentes kenyer ehetetlen amit a boltban lehet mifelenk venni. Nokedlit probalok csinalni - a mai nem sikerult pl. tapioka es kukorica liszt keverekebol csinaltam. Komoly problema, hogy a gluten menetes lisztkeverekekben szinte mindben van allagjavito mint xanthan gum es baratai...vagy modositott ize-bize. Okostelefon a kezben, ugy megyek vasarolni.

Gyermekem nem eszik hust szinte egyaltalan. Egyedul fasirtot ( repat reszelek bele es csak tiszta hus az egesz)vagy rantott hust - amit nem tervezek csinalni az emlitett okok miatt a jovoben. Imadja a gyumolcsot.

Kerlek benneteket segitsetek nekem recepttel, tanaccsal!

Hogyan csinaljak finom sutemenyeket amiben nincs semmi az elobb emlitett es nem tul edes - mert azt sem eszi meg.

Sajnos csak julius masodik felere kaptunk idopontot szakemberhez.

Koszonom.


2014. máj. 19. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak tejallergiás volt a gyerekem, de jobbnak látta az orvos kivonni az étrendjéből a glutént is. Mi sok mindent Nestlé Sinlaccal helyettesítettünk, nem tudom, h kapható-e még. Pékáru: írj Limarának, hátha tud neked vmit ajánlani. limarapeksege.hu
2014. máj. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rizsliszt, kukoricaliszt. Zabpehely, zabkorpa, zabliszt akkor gluténmentes, ha szavatolja a gyártó. Az nagyon széleskörűen felhasználható.
2014. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.mindenmentes.hu
2014. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy csoport, Glutenmentes konyha es liszterzekeny hetkoznapok. Csatlakozz, es meglatod, h. mennyi csodas receptete talalsz majd kepekkel. Eten kivul a kerdeseidre is szivesen valaszolnak. Hajra!
2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!