Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jatszoteren eszrevettem egy...

Jatszoteren eszrevettem egy mezitlab szaladgalo kislanyon hogy befele dol a bokaja. Szolnatok az anyukajanak az eszrevetelrol?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak is az egyik bokaja befele dol, igy ki van elezodve a szemem az ilyesmire!!!

Az anyukaval beszelgetunk, de csak a jatszoteren szoktunk talalkozni, ugyhogy nem kot minket ossze semmilyen barati kapcsolat...


2014. jún. 20. 13:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az én bokám is befelé dől, kellemetlen, van hogy fáj. Szerintem is valahogyan diszkréten közöld vele a dolgot, csak ülj le mellé beszélgetni, és hozd szóba. Ha jól tudom, minél hamarabb észreveszik, annál hamarabb lehet rajta segíteni, tornával. Ha nem, akkor bocsi, a térdemmel is vannak gondok, lehet, hogy azzal keverem.

Hajrá!:)

2014. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Na beszelgettem az anyukaval, minden ok volt
2014. júl. 16. 13:58
 23/24 anonim ***** válasza:
és hogy tálaltad neki?Hogy hoztad fel a témát?Tudott róla vagy kikerekedett szemekkel nézett,hogy ő ezt eddig észre sem vette!!???
2014. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ugy kezdtem hogy latom nemcsak az en lanyom labaval van gond...hogy befele dol...egy kicsit meglepodott, ..., csak neki nem ajanlottak a szupinalt cipot, csak azt hogy fogja a bokajat..:( ez egy kicsit elszomorit mert szerintem az nem eleg...mert amikor feladta ra az egyszeru bokafogo cipot, hat, Uristen nagyon bedolt a kislany laba...en mondtam neki hogy mi szupinaltat hordunk, de nem kerdezte hogy honnan szerezzuk be, ugyhogy en orvendek hogy nem haragudott meg.
2014. júl. 17. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!