Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jatszoteren eszrevettem egy...

Jatszoteren eszrevettem egy mezitlab szaladgalo kislanyon hogy befele dol a bokaja. Szolnatok az anyukajanak az eszrevetelrol?

Figyelt kérdés

Kislanyomnak is az egyik bokaja befele dol, igy ki van elezodve a szemem az ilyesmire!!!

Az anyukaval beszelgetunk, de csak a jatszoteren szoktunk talalkozni, ugyhogy nem kot minket ossze semmilyen barati kapcsolat...


2014. jún. 20. 13:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, legfokeppen az utolsonak
2014. jún. 20. 14:42
 12/24 Babeli Zurzavar ***** válasza:

en is orulnek, ha valaki jelezne barmi hasonlot! ha nem vagy biztos a reakciojaban akkor kovetkezoleg kerdezz valamit, ami egyertelmuen a befele dolo.bokaval kapcsolatos, pl: Ti is kiprobaltatok mar s ... xy

... cipot? ha tudja mirol beszelsz, akkor fpglalkozik a temaval, ha nem, allor mondhatod, hogy eszrevetted, hogy a kicsinek is ugyanaz a problemaja mint a Tiednek!

2014. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha szolna valaki.Az enyémnek is befelé dől a bokája.Pont akkor figyeltem fel erre miután már meg vettem 2 db szandit ami elég drága volt,de nem supinált mint amit ilyenkor javasolnak.Így vennem kellett még sarok éket is.Jobb lett volna ha előre észreveszem,és veszek supinált szandit.Szerintem nyugodtan szolj neki,de csak finoman.:)
2014. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 porcukormókus ***** válasza:
Engem nem szokott zavarni, ha belekerdeznek ilyesmibe. Miert ne lehetne? Neha tok jo infokat lehet szerezni mas tapasztalt anyukaktol. Masik doki, olcsobb ortoped cipok, vmi uj vagy jobb fajta krem (az ekcemas kisfiurol jutott eszembe) stb.
2014. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna, ha szólnál. Az én lányomnak is befele dől a bokája, ezt sem a védőnő, sem a doki nem nézte/mondta. Nem is feltűnő, így én sem vettem észre, csak mikor 6,5 éves volt elvittem egy egészségnapra, ahogy voltak ingyenes szűrések, ahol gyógytornász megnézte és mondta, hogy van egy enyhe gerincferdülése és befelé dől a bokája. Azóta már ortopéd szandit hord és remélem, pár év alatt kinövi. Én inkább örültem volna, ha valaki 3-4 éves kora körül figyelmeztet, hamarabb kinőhette volna.
2014. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én nem sértődnék meg rajta ha normálisan megkérdeznék.hány éves amúgy a kislány?mi amúgy úgy jártunk,h 2éves stáuszon jeleztem a gyerekorvosnak,h szerintem gond van.azt mondta várjjunk 3évesig mert addig alakul a lábuk,nwm lesz probléma.hát nem kellett volna rá hallgatni(már többször bebizonyította h diplomához nem mindig társul tudás).jövőhétre van időpontm az ortopédiára...
2014. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Engem zavarna,ha egy idegen belekotnyeleskedik,nyilván tudja, és ezért is van sokat mezítláb a gyerek mert az is jót tesz.
2014. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17 es nem kotnyeleskedesrol van itt szo, csupan joindulatrol, irtam mar hogy nem azert volt a gyerek mezitlab, mert a szulo akarta..2 es fel eves a kislany.(maskulonben egyik szulo sem hagyja mezitlab a gyereket a homokban, csak en, mivel kislanyomnak jot tesz).
2014. jún. 21. 14:10
 19/24 anonim ***** válasza:

én sem haragudnék meg ha valai ilyenre vagy hasonlóra hívná fel a figyelmem!Nemakarok senkit megbántani de nekem az ismeretségi körömben olyan sok buta szülő van,fel sem fogja hogy az baj hogy pl befelé dől a gyerek boája!De ezer más pl-t tudnék még írni!

Ja és ezeket és ilyeneket doki védőnő nem nézi nem figyeli,nállunk olyan futószalagon működik minden a dokinál hogy ideje nincs ilyeneket nézni!(csípő,fütyi,boka,talp,kutacs stb)bár hozzáteszem ez elég baj!

Na szóval én finoman de szólnék!

Pl:Ti melyik ortopéd orvoshoz jártok?

Másik anyuka:Hogy érted?Mert kellene?

Te:Hát mert hogy látom a te lányodnak is picit befele dől a bokája!

....

2014. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a tippet, habar a velemenyek megoszlanak, igy gondolkozni fogok a dolgon...
2014. jún. 22. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!