Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan reagáltatok volna az...

Hogyan reagáltatok volna az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Reggel a lányom (3,5 éves) mesét nézett. Amikor vége lett, kiírták a magyar hangokat, stb. Szoktam neki mondani, hogy akkor van vége, ha mennek a betűk. Erre mondta, hogy nincs vége, mert a számok mennek, nem a betűk. Ezt viccnek szánta. Ekkor a párom mondta neki, hogy azok betűk. A gyerek kontrázott, hogy nem, számok. Ezen össze is vesztek, aminek az lett a vége, hogy a párom előbb butának, majd idiótának nevezte a gyereket, mert hogy képtelen felfogni azzal a hülye fejével, hogy azok nem számok.

Amikor rászóltam, hogy nem tetszik a stílusa, akkor meg elkezdte gúnyosan isteníteni a gyereket, hogy elnézést, hogy rá mert szólni, ő a legokosabb a világon, ilyesmi.

Ti erre hogyan reagáltatok volna?


2014. jún. 28. 10:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Na mivel nem először fordult elő itt az ideje végetvetni ennek a kapcsolatnak.

A kislányod legyen az első ne a párod. Majd idővel találsz olyan párt aki q fyerekkel együtt fog szeretni és tisztelni téged. Ne engedd, hogy ledegradálja a kislányod.

2014. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

tudod, vannak azok a nevelő apák akik jól megverik a kamasz gyereküket mert vannak. átmész a családi kapcsolatokba, ott bőven olvashatsz ilyen gyerekekről :(


azt hiszem, amit leírtál, ezek az intő jelek. én nem tűrném ezt

2014. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

a gyerekkel

Utolsó vagyok bocsi az elírásért

2014. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre többször fordul meg a fejemben, hogy nem kéne együtt lennünk. Ez most egy elég erős jel.
2014. jún. 28. 13:48
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott a csudába ezt a férfit,lányod meg okos volt mert kitalálta hogy nézhetne több mesét.
2014. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, en, ha a helyedben lennek, biztos elgondolkodnek azon, van-e jovoje ennek a kapcsolatnak.

Ha az edesapja lenne (most csak a jelen szituaciorol beszelek), akkor ott nagy valoszinuseggel, arrol lenne szo, hogy csak neveletlen kicsit, gyerekes, de szereti a gyereket es lehet kicsit csiszolni a viselkedesen:)

De igy, tuti nem, marmint, latszik, hogy nem szereti ugy a kuslanyt, mintha az apja lenne, sor, idegesiti. Mely sebeket ejt a kislanyod lelkeben, nem lesz jo vege ennek.

2014. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
1 mp múlva az ajtón kívül találná magát.
2014. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám hogy így beszéljen a gyerekkel. Ilyenért nem sértegetheti a gyereket, hiszen a gyerek csak játszani akart! Ezzel egy életre lerombolhatja a gyerek önbizalmát.

Úgy látszik a párod egyáltalán nem tud bánni a gyerekekkel, ami nem túl jó jövőt vetít előre a kapcsolatotokra nézve. Ha ilyesmi többször is előfordul én elgondolkodnék a helyedben, hogy jó-e ez a kapcsolat vagy sem.

Párodnak ezek szerint nem való gyerek.

2014. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
délután megint leugatta a kislányt, elég rendesen. Leteremtette, de az indokoltnál erősebben, aztán bezavarta a szobájába. A kicsi lány meg sírva kiabált, hogy "Anya, segíts!", engem meg nem engedett be hozzá. Na, nekem sem kellett több... Már összepakolt.
2014. jún. 28. 18:36
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
"Anya segíts!" ? Jézusom, mire vártál eddig?!
2014. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!