Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltal mar kicsi gyermekkel a...

Voltal mar kicsi gyermekkel a Hungaroringen? Mennel? Mennyivel halkabbak iden az autok a helyszinen? Mekkora gyerekkel mennel ki? Milyen jegyet kell nekik venni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vinném. Párom volt, azt mondta, semmi árnyék és minden iszonyat drága.
2014. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, nem gyereknek való. Szerintem nem is kötné le a figyelmét, unatkozna, nyűglődne, senkinek se lenne jó. Iskoláskor alatt szerintem uncsi nekik. De te tudod, mit szeretnek, az enyémek nem bírnák.
2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vinnék oda gyereket. Sokat kell gyalogolni, jó eséllyel iszonyú meleg van, hangos, nekik tuti unalmas.
2014. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi nem a forma1-re szoktunk menni, hanem a Renault Kupára. Most 3,5 éves a fiam, tavaly amikor nem csak kőröztek az autók, hanem verseny volt, akkor félt, ki kellett vele mennem, pedig volt fülvédője :-( Ez ingyenes rendezvény szerintem ezzel próbálkozzatok, rengeteg gyerekprogram is van ilyenkor.
2014. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A nagy 3,5 a kicsi pedig 2. Szeretik nagyon, es a nagy kijelentette, hogy o a Hungaroringre akar menni nyaralni. Korabban parommal mi jartunk kint parszor, es olyan hanghatasokra fuldugoval sem vinnem oket. Viszont most mindenki azon sirankozik, hogy nincs mar meg a hanghatas, semmivel sem hangosabbak, mint egy turaauto. Tv-n keresztul tenyleg ilyennek tunik, na de ki tudja, hogy eloben milyen??? Egesz hetvegere most semmikepp sem mennenk, mert szombatra ok is unnak. Viszont csak vasarnapra a futamra... na rz az, amin erosen morfondirozok. Arnyek valoban nincs, csak olyan helyen, ahonnan semmit nem latni. Viszont egy olyan felig nyitott kis strandsatorral vigan ellennenk.


Van esetleg vki, aki volt idei futamon? Illetve meg olyanok, akik voltak kint gyerekkel?

2014. júl. 5. 23:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Még a terhességem előtt minden évben kijátrunk a forma1-es futamokra, és a Renault napokra is. Előbbi fizetős, utóbbi ingyen van, s több a látnivaló is egy kisgyerek számára szerintem.

Szülés előtt 7 héttel is voltunk a versenyen,neg előtte a renaulton is, bár akkor már aggódtam, hogy bírni fogom-e, Ő bírja-e majd... nem lett baj


Tényleg elég sokat kell gyalogolni, mintha mindig dombra felfelé mennél, aztán jön egy meredek lejtő, eléggé fárasztó.

tényleg meleg van, árnyék Sehol, csak a célegyenesnél, de az iszonyat drága,a mi pénztárcánkhoz mérten. mint ahogy a kaja is, érdemes vinni egy hátizsákban enni-innivalót.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: A Renault napokon renddszeresen látni egész pici gyerekeket, még pár hónaposokat is, így tavaly úgy gondoltuk, hogy az akkor két éves lányunkkal megpróbáljuk. Meglepően jól bírta, bár őt a háttér kiállítások jobban érdekelték, mint az autók. A délutáni alvást épp egy verseny közben eszközölte, persze fülvédövel.

Én is a Renault ingyenes rendezvényt ajánlom elsőre, mert tök családias, Bárhová bemehetsz,fedett részen ülhetsz,bemehezsz hátra, a boxutcához is, be az épületbe, van mindenféle kiállítás, sok- sok autóba be lehet ülni, Játékok, stb. A pályán versenyek, különleges autók bemutatói.

Ha mégis az F1-es futamot választjátok, akkor érdemes a forma1 clubbon keresztül vásárolni a jegyet, ott olcsóbb valamivel, és a club tribün is rohadt jó helyen van, mi oda jártunk. Gyereknek junior jegy kell.

2014. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ha beengedik egyáltalán a strrandsátort, Tőlünk egyik évben még az esernyőt is elvették a kapunál, hogy nem lehet. Nekem fura, hogy mindenki csomagját átnézik minden évben a kapuknál. csak műanyag palackot lehet bevinni, üvegből készültet nem.

Ha álló jegyet vesztek, akkor az 5-ös kapun érdemes bemenni, és az 5-ös 6-os kapu közötti nagy domb a nyerő, szerintem onnan lehet a legtöbbet látni a pályából (egyébként is), még a boxutcába is be lehet látni onnan. Bár egy látcső elkél. Ott a zajhatás is kisebb. Tapasztalat, első néhány alkalommal állójegyünk volt :)Ha Közelebb szeretnétek menni, akkor meg a club tribün melletti rész ami jó, de oda sokan tömörülnek.

2014. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Voltunk már, bár nem F1-en, hanem ingyenes versenyeken, ill. a WTTC-n.

7 és 4,5 évesek a fiaim, nagyon élvezték!

A hangokról: mi nem lakunk messze a ringtől (kb. 5 km) és nagyon idehallatszik minden, tehát eszméletlen hangos még egy kisebb verseny is, nemhogy a F1!

3,5 és 2 éves gyerekekkel biztosan nem mennék ki, főleg a hang és a meleg miatt.

2014. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jav: WTCC
2014. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel,nem is vinném a fiam.Szerintem 8-10 évesnél fiatalabbal nincs is értelme.
2014. júl. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!