Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 éves vagyok és terhes....

20 éves vagyok és terhes. Eddig a szüleimmel éltem most átköltöztem a barátomhoz. Hogyan fogom megszokni?

Figyelt kérdés

anya kicsi lánya voltam mindig is. reggeli az asztalon várt netezem, barátnőztem shoppingoltam ilyesmi. Egyetemista vagyok. 1 évet még rendesen befogok járni az egyetemre utánna levelező tagozat.

Annyira féllek hogy hogyan fogom megszokni hogy páromnak reggelit készítteni, hogyan fogok mindent egyedül takaríttani eddig anyával ketten szoktuk, főzni se nemnagyon tudok még. Párom előttem már volt házas és a volt felesége ilyen téren nagyon ügyes volt én nemakarok bénázni


2014. júl. 12. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Na, és attól nem félsz, hogy hogyan fogod az életedet élni egy gyerekkel? Felfogtad, hogy nem a különélés megszokása a gond, hanem anya leszel?
2014. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
attól is félek kicsit de a baba még nem születetett meg így egyenlőre a különélést kell megszoknom. Hogy én készítsek reggelit, főzzek hetente legalabb 3 szor rendben tartsam a lakást és párommal se romoljon a kapcsolatunk jusson rá is időm
2014. júl. 12. 13:12
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát először is, szerintem az hogy te eltervezed, hogy egy évig még járni fogsz nappalin az egyetemre, azt már most elfelejtheted...kb. 8hónap múlva, ha nem idősebb a terhesség, akkor szülni fogsz egy kisbabát, aki mellett nem nagyon fogsz tudni bejárni az egyetemre. Ha valaki segítene is vigyázni rá, akkor is a pici babának annyi idősen az anyjára van szüksége, hiszen te vagy aki szoptatni is fogod.


A házimunka nem megszokás, hanem az az élet rendje, hogy miután felnövünk, már magunk gondoskodunk saját magunkról, pláne ha hamarosan anyák leszünk, mert akkor már egy másik emberről is!!!! Kicsit kapd össze magad, mert a leírásból úgy tűnik, még igencsak gyerek vagy...

2014. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem 18 evesen kellett ebbe belerazodnom. Annyi kulonbseg hogy elotte sem voltam a szulok kicsi lanya, tehat a haztartas resze nem uj.
2014. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem az anyja hasában tanulja, mondjuk neked így nagyon korai ez a baba minden szempontból. Én is 20 évesen egyetem mellett szültem, anyummal laktam de el tudtam magam és a háztartást látni. Azt viszont tényleg felejtsd el, hogy te be tudsz a kicsi mellett járni, mert nem fogsz tudni még akkor sem, ha lesz segítséged.
2014. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, attól még nem neked kell reggelit csinálni meg vinni a pasi háztartását, hiszen eddig ő vitte, szóval nem életképtelen. Nem kell mindent a nyakadba venned, főleg nem terhesen. Még akkor sem kell, ha te leszel vele otthon, mert az ért a diplomás gyed nem olyan kevés mani, hogy beszólhassanak rátok, hogy eltart.:)


igen nehéz lesz, biztosan, én 18 évesen költöztem el (egyetemre, albiba) és tökjól belerázódtam kb. fél év alatt a dolgok menetében.


Te meg talán még egy városban is élsz majd anyukáddal, szóval nincs itt gond, tud segíteni, anyósodék is. A pasid meg már volt házas, szóval biztosan nem 20 éves, szóval megértő lesz veled. Ő lesz az új anyukád:D

2014. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

ON: Nehezen, de megszokod. Ez lesz a dolgod, ez a döntésed, meg kell oldani a rád váró nehézségeket!


OFF: Hová süllyedt az egyetemi felvételi szintje, ha ilyen helyesírással valaki egyetemista lehet. (kisbetűvel a mondat, vesszőhiány, befogok járni, utánna, féllek, készítteni, takaríttani, nemnagyon, nemakarok)

2014. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
úgy hogy kamu a kérdés!!
2014. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel. Egyébként csak nekem furcsa, hogy még együtt sem éltetek, de már gyereket vállaltok? Még az sem biztos, hogy egyáltalán ti ketten hogy jöttök ki.
2014. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
7: a vidéki főiskolákat (zugfőiskolákat) egyetemekké vonták össze pár éve, így egyetemista az is, aki pl. a Keszhelyi Birkaképzőbe járt eddig.
2014. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!