Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, várjátok már a...

Anyukák, várjátok már a szeptembert?

Figyelt kérdés
Ovi illetve iskola miatt..
2014. júl. 26. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

Igen, kisfiammal együtt nagyon várjuk.:) 3,5 éves, most megy oviba, eddig csanába járt. 1,5 éves kistesójával leszek itthon és télre várjuk a legkisebbet is.:)

Jó hogy most nyáron még itthon van a "nagy"fiam, de őszintén szólva néha már nagyon nehéz neki (is) a bezártság. Mi panelban lakunk, nincs kert, nincs medence, játszótéren sem lehetünk kint egész nap és az nem is ugyanaz. A napköziben rengeteg inger érte eddig, lubickolt a társaságban is, most pedig...

Szóval: igen, határozottan várjuk az ovit!:) Szuperaranyos óvónénink lesz, tetszik a hely is, kisfiam is be van sózva, szerintem nagyon jó lesz, izgalmas időszak kezdődik!:)

2014. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Imádok velük itthon lenni (szabin vagyok, ők se járnak most oviba) 3 gyerek.

2014. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is.

Félek, mert:

-egy kezdi az iskolát egy óvodás és egy kezdi a bölcsit

-április óta dolgozom, de ősszel még több lesz mint eddig (nem teljes munkaidő!)

-dobozolnom kell az ennivalót 3 embernek (allergiák miatt)


Várom, mert:

-a gyerekekkel sokszor nehéz most itthon, amikor nem nyaralunk és esőbe be vagyunk zárva (most szomszédolnak), úgy érzem nem tudom tartalmasan kitölteni az idejüket, a különböző érdeklődés miatt együtt játszani is nehéz

-aki iskolába megy, már nagyon várja

-remélem lesz egy kicsit több szabadidőm, amit én oszthatok be

-a házimunkát végre úgy végezhetem majd, hogy nincsenek itthon

-kezdek tanulni


Nem várom, mert:

addig még lesz két szép nyaralásunk (eddig nem nagyon mentünk), és az nagyon jó lesz, együtt a kis családdal!!

2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%

Igen,varom. Egesz nyaron ossze vagyunk zarva, sokszor,legtobbszor egyedul vagyok veluk,nem tudok minden nap unalomuzo programokat. A kicsi nehez termeszet raadasul. Szoval kell a levego nekem is, a gyerekeknek meg az elfoglaltsag,azonos koruak tarsasaga, en keves vagyok,nem tudok minden igenyt kielegiteni.

Viszont nem varom,mert sokat kell tanulni,aztan azert meg jon a hiszti,nem akar meg itthon is tanulni-meg is ertem.

2014. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nem volt kiirva,hogy aki nemleges valaszt mer adni,azt lepontozzak. Miert is amugy? Mert ki mer faradni az ember? Akinek nincs segitsege,az bizony varja mar. A gyerekneveles nem mindig rozsaszin. Aki ezert lepontozza a masikat szegyellheti magat, de nem a pontozasert,hanem ezert a hozzaallasert.
2014. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!

Kedves utolso nem pontoztalak le,teljesen megértelek téged is

2014. aug. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!