Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok 3,5 éves kislányna...

Ajánlanátok 3,5 éves kislánynak valami hosszabb mesét, amit együtt nézhet a család?

Figyelt kérdés
Pl. a Csingiling ilyen. Nincs benne gonosz, durvaság, nagyon jó kis mese. És alig találok ilyeneket, mert a legtöbb mese sztem felnőtteknek szól, egy gyerek nem érti benne a poénokat, vagy van benne gonoszabb szereplő, ennek meg nem akarom kitenni a lányom, mert elég ijedős.
2014. júl. 27. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4éves fiam kedvence is a Mammamia!! :))

Nálunk a Repcsik, Verdák mennek- sok a fiu- de szerintem ez kislánynak is jó lehet, mert egyébként aranyos mesék attól, hogy egy autó a főszereplőjük- illetve repülő.

Tom és Jerry... Kengyelfutó gyalogkakukk, Madagaszkár ezeket nagyon szeretik.

egy teknős életéről szól a Semi élete, az is nagyon aranyos. Sok jó mese van- de szinte mindben van valami ijesztős lény... Pl a Merida a bátor is töj szuper kis mese, de a macitól az én fiam is beijed. :) Jégvarázs is szintén, amit más is írt, hogy a szörnynél visítanak... :)) Rontó Ralp is aranyos, és most az Így neveld a sárkányodat is nagyon szeretik. :)

Örök kedvenc a Derült égből fasírt. :)

2014. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!