Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor volt képes a gyerkőcötök...

Mikor volt képes a gyerkőcötök elmondani, hogy hívják anyát, apát, a testvérét vezetéknévvel és keresztnévvel együtt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22 hónaposan (lány)
2013. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

enyém 2,5 évesen kezdett el beszélni, először csak kérdezett de után pár hét, talán 2-3 hónap után már ezeket is mondta.

3 éves kora előtt biztos, hogy kérésre felsorolta már mindenkinek a teljes nevét, hány éves és hol lakunk... :)

2013. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22-23honaposan kb.
2013. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2,5 múlt.Ezeket tudja de az én nevemre mindig azt mondja Csillag:)szerintem úgy gondolja annak nincs értelme hogy Csilla.
2013. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Másfél évesen. De nagy dumás a csajszi, szóval nem csodálkozom. :)
2013. ápr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiam kb. 3 évesen, addig folyamatosan csak magamnak ismételgettem az ő nevét, a mi nevünket és a címünket, majd egyszercsak visszamondott mindent :)

A kicsi kb. 2 évesen tudott már mindent.

2013. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom, csupa csodagyerek van itt:)

A lányom okos, értelmes, elmúlt 3 éves, de még mindig nem tudja a teljes neveket elmondani hibátlanul.

Persze, ha egész nap ezt mondogatnám neki, tudná, de ha hirtelen rákérdezek, csak a keresztneveket tudja ( a testvérei féltestvérek, más a vezetéknevük.)

Emiatt 4 különböző vezetéknevünk van ötünknek, ez még nehéz neki.

2013. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi, elszámoltam:)

Szóval 3 vezeték név van: a 3 éves kislányom és apuka, az én leánykori nevem a második, és a két nagy testvérnek más a vezetékneve, de egyforma, ez a harmadik.

2013. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
utolsó,nem értem a gunyt...átlag családban általában mindenkinek ugyanaz a vezetekneve,kb. egy testverrel..Mi olyan hihetetlen abban,h egy kb. ket éves gyerek,aki mondjuk korán kezdett beszélni ne tudná ezt..nem csodagyerekek,szimplan egyszerűbb a helyzet általában a családoknál,mint nálatok...
2013. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 23 hónapos, de még 23 hónap alatt nem soroltam fel neki a családot vezeték és keresztnévvel.

Csak nekem furcsa, hogy ha úgy hívom az apját itthon, hogy Varga István gyere vacsorázni?

2013. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!