Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől, hogyan lesz egy gyermek...

Mitől, hogyan lesz egy gyermek életrevaló?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg nagyon kicsi a kislanyod, ennyi idosen az a jo, ha bujik hozzad. Te vagy neki a biztonsag, persze hogy bujik. Mondjuk most inkabb ennek oruljel, hidd el ha rossz lenne sokkal nehezebb lenne vele!
2010. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én az életrevalót úgy definiálnám, hogy intelligens, vagyis jó a problémamegoldó készsége, hamar átlátja a legkülönbözőbb helyzeteket, és képes koncentrálni, nem kalandozik el a figyelme, ha egy feladatot kell megoldania, precíz, ezenkívül hamar beilleszkedik, feltalálja magát, könnyen barátkozik, laza, nem feltétlen kell, hogy a társaság középpontja legyen, de tudni kell irányítani is akár, nem pedig szendén meghúzódni egy sarokban.
2010. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen összeszedted, tényleg ezek jellemzik az életrevalót! :)) Én mondjuk inkább egy szót kerestem helyette (a talpraesett a legközelebbi hozzá hasonló azt hiszem). De jól összeszedted, köszönöm, hogy válaszoltál rá.. :) Kérdezőtől pedig bocsi a kis off-ért. :)
2010. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!