Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 16 hónapos körüli babája...

Más 16 hónapos körüli babája is elkapta most a hányás-hasmenés vírust?

Figyelt kérdés

Esetleg túl vagytok már rajta?


Lázas? ha igen mennyi? és hogyan csillapítod?


Mennyit kakál és hány egy nap?


Hogyan kezeled ezt a helyzetet? (sajnos én nem tudom higgadtan)


Esetleg fogzik a babád? Az én fiamnak 3 szemfoga jön egyszerre :(



2014. aug. 9. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár mi csak 9 hónaposak vagyunk, most ment át rajtunk...az orvos szerint a fogzás miatt gyengült az immunrendszer, és ezért volt fogékony erre....sok folyadék, kevés étel...egyszer lázasodott be, de akkor sem érte el a 39-et...kapott egy kúpot, reggelre kialudta. Homeos bogyókkal segítettem neki
2014. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is benne vagyunk ebben, ő is 16 hónapos. A 15 hónapos oltás után jött ki nála, a nagytesótól kapta el. Sajna nálunk már a 9 napja tart, ha hétfőig nem múlik, akkor menni kell vérvizsgálatra. Ja, és szintén jönnek a szemfogai :( Kb. egy hétig volt lázas, de őt az oltás is nagyon legyengítette, azt mondta a dokinő, hogy nagyon szerencsétlenül jártunk, fogzik, oltás, hasmenéses vírus. Én hűtőfürdővel és Cataflam cseppel csillapítottam a lázát.Volt olyan, hogy 7-8 vizes széklete is volt egy nap. Én sem tudom jól kezelni a helyzetet, nyugodj meg, szerintem ezzel minden anyuka így van. Teljesen beparáztam, attól féltem, hogy kiszáradnak. Voltunk múlt héten az ügyeleten is. Persze a férj totál hülyének nézett. :( Diétáztatom, Tasectan port kap, Normaflort, de eddig nem sokat javult. Ja, és már olyan szinten unja az egészet, hogy nem akar bevenni semmit, nagyon kell ügyeskednem,hogy be tudjam adni neki a gyógyszereket.

Azóta jobban vagytok már?

2014. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!