Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az alábbi esetben mamának...

Az alábbi esetben mamának vagy nekem mint anyának volt igaza?

Figyelt kérdés
Történt, hogy 2,5éves Kisfiam el akart menni mamával megnézni a szökőkutat. El is engedtem, mint máskor is. De ugy nézett ki az idő, hogy bármikor leszakadhat az ég sok esővel! Megkértem mamát,hogy csak ide menjenek a közelbe. Erre ő elvitte az állomásra mert a gyerek vonatot akart nézni. Már fel is hívtam mamát mert nagyonsokáig voltak. Mikor megérkeztek már eléggé felhúztam magam mert nem ezt beszéltük meg. Közöltem mamával, hogy nagyon mérges vagyok ezért. Ha megáznak akkor a gyerek megfázik én meg jöhetek táppénzre! Meg még azt mondtam, hogyha a gyerek azt fogja mondani ugorjon a kút a akkor mama ugrik? Nem ez volt az első eset, hogy nem az volt amire megkértem. Kiváncsi lennék más véleményére,mert a mama vérig yértődött.

2014. aug. 10. 09:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat! Lehet tényleg tul reagáltam, de megkértem ne menjenek olyan messze el. Ha jo az idő nyugodtan mehetnek, nem egyszer voltak már. Elengedem a gyereket vele, nem erről van szo, hogy sehová sem lehet mamával,sőtt! Az igaz, hogy az is bajom maával, hogy a gyereknek elég sok étel allergiája van. Sajnos! Pedig ott volt ő akkor is velünk mikor az orvos Elmagyarázta, mit ehet a gyerek és mit nem! Majdnem mindent magam kell készitsek, mert készételt alig lehet neki kapni. Ebben sincs segítségemre és ez miatt is elég sok közöttünk a feszültség. Nála szinte semmit nem tud enni az unokája. Szóval ez a helyzet röviden!
2014. aug. 10. 13:18
 12/17 anonim ***** válasza:
Jaaa és a nyáron való megfázásról annyyit h a tesóm a legkissebb eső után is egy hétig beteg... honnan tudjátok h annyira papamami lehet h csak tudja h a gyerekenek nem a legjobb az immunredazere...
2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az állomás a város másik végén van. De már mindegy is.
2014. aug. 10. 13:19
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!igen mivel sok allergiája van kétszer olyan hamar kap el mindent. És ráadásul most voltam táppénzen mert nem tudtam hová tenni a bölcsi szünet miatt, szabim meg nem volt annyi. De ezt is tudta a mama. Meg tüsszög a gyerek már pár napja. Ezért is nem lett volna jo megázni neki. Amilyen birulat jött, meg dörgött ugynézett ki, hogy özön viz lesz.
2014. aug. 10. 13:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem tökéletes a mama, de örülj neki, hogy van! Tudod, akinek nincsen segítsége az orulne, ha olyan gondokkal kuzdene, hogy túl messzire vitték sétálni a gyereket... A kajáról meg gondoskodj te, az a biztos. A diéta komoly dolog, nem szabad benne hibazni. A nagyszülők segítenek, de tompulnak, es annak us örülni kell, hogy Ennyit segítenek, hogy elviszik sétálni.
2014. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod, a nagyszülők bizony felneveltek már gyereket, gondolom csak kedveskedni akart neki,nem áztak meg nem lett semmi bajuk.
2014. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felhívtam mamát és bocsánatot kértem töle! Nekem állt, hogy nem engedem vele el. Mondtam neki, hogy rengetegszer voltak együtt,mindig elengedem vele. Csak most az egyszer cirkuszoltam az időjárás miatt.
2014. aug. 11. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!