Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hisztizik valamin és kéri,...

Ha hisztizik valamin és kéri, hogy vegyem fel, ezzel rögzítek vmi "rosszat", vagy jót teszek vele?

Figyelt kérdés
27 hónapos fiúról van szó.
2014. aug. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen nagy baj,ha amit kér azonnal teljesíted pláne ha hisztizik érte,lassan 2,5 éves a gyereked
2014. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni felveheted, de a hiszti targyat nem szabad teljesíteni. Én ilyenkor egy sajnalom, de nemmel elintézem es megvigasztalom, ha igényli.
2014. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a hiszti temaja gondolom nem az, hogy vegyed fel. Nem hiszem hogy gond lenne, valoszinuleg erzi, hogy dulnak az indulatai, es a segitsegedet keri, hogy kezelni tudja. Es megmarad a bizalma a kesobbiekben, hogy ha segitseget ker az erzelmek kezeleseben, rad szamithat. Esetleg ne vedd fel, hanem hajolj le hozza es ugy oleld at.
2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én 4 évesem is kéri hiszti vége felé,hogy vegyem fel,mintha azt mondaná:"Anya nemtudok menyugodni,segíts nekem ebben!"

Én mindíg teljesítem vagyis leguggolok hozzá és átölelem,olyankor mindíg a vállamba,nyakamba borul és még hüppög egy kicsit és megnyugszik!

De nem a hiszti tárgyát teljesítem!

2014. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre gondoltam. :)


Egyes, nem tudom, mit értettél félre.

2014. aug. 12. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
hisztizik és kéri vegyem fel,nekem egyértelműen azt jelentette,hogy hisztizik,hogy felvegyed
2014. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Guggolj le hozzá és öleld át ilyenkor.


Ha a felvétalért hisztizik és hozzád akar bújni, akkor az nem hiszti, hanem egy érzelmi szükséglet, ne tagadd meg tőle.


Ha más miatt hisztizik, akkor is átölelném, de természetesen nem kapná meg az adott dolgot, mert ha erre rászokik, akkor az már nem érzemi szükséglet lesz, hanem ezt fogja használni eszközként a célja eléréshez, tehát érzelmi zsarolás lesz.

2014. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hisztizik VALAMIN ÉS kéri, hogy vegyem fel :)


Szóval másért megy a nyígás.

2014. aug. 13. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!