Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hány éves korában vett...

Ki hány éves korában vett kutyust a "gyereknek"?

Figyelt kérdés
Azért tettem idézőjelbe a gyereknek szót mert mind tudjuk hogy jó ideig a szülő gondoskodik a kutyusról is! De én úgy gondolom, hogy gyerkőcöt már be lehet vonni a kisállat gondozásába így megtanulja ő is milyen az ha valakiért felel!! :)

2014. aug. 21. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk 2 mopsz mellé született :D mar most ő adja a pedigree dentastixet nekik :) 10 hós :)
2014. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvodások voltak a gyerekek, egy pici pulit vettünk, de annyira féltek tőle, hogy nem nagyon mentek a közelébe. :)
2014. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekünk is van egy amstaff kutyusunk! De már öreg! :/ :)

Imádja a kisfiam (2éves) eteti is sétáltatni is visszük hármasban! Anya baba apa! :)

De félek ha elpusztul és nem lesz a közelébe más kutya megviseli majd! De egy kölyök kutya annyira iZgága és időigényes! Örökbe fogadni szeretnénk! Egy kistestű kutyust! De igazából felnőtt kutyát elhozni nem mernék! Szóval tanácstalan vagyok! Mert szerintem egy kölyök kutya nem való egy kicsi gyermek mellé! Szerintetek?

2014. aug. 21. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyereknek nem vennék kölyköt.dupla munka,mindkettőre figyelni...

nálunk 2 westie mellé született a fiam.

én felnöttként fogadtam örökbe őket,ha nem lennének,inkább valami apró állatot vennék neki arrol is tud gondoskodni,de még 6 évesen is kicsinek tartanám hozzá.

(hörcsögre vagy hasonlora gondolok,esetleg teknős)

Ha nyaraltok,könnyebben gondoskodik róla más,meg nem "egy életre" lesz elkötelezve.

2014. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 évesen kapott elsőszülöttünk egy tacskót, ennek 10 éve. Sokat segített,etette, itatta pici korában is.
2014. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kölyök kutya jobb gyerek mellé , mert a felnőtt kutya ha nincs hozzászoktatva a gyerekhez akkor sok kellemetlenség adódhat.A kölyköt pedig úgy neveled ,hogy természetes neki ,hogy gyerekkel él. Az én lányom két yorki mellé született és oda kell figyelnu a kutyákra mert láthatóan nem tudják hova tenni a babát , nem mindig vannak tisztába a sorrenddel.
2014. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk3 kutyaközé született, sajnos 2 már itthagyott minket így hogy aki megmaradt ne legyen egyedül hoztunk egyet menhelyről 9,5 éves, imádják egymást a 3 éves fiammal.

Nem sokára lehet, hogy lesz egy kölyök boxerünk is.

2014. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tíz évesen kaptam a német juhászkutyámat.

14/L

2017. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!