Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másnak sem bújós a másfél év...

Másnak sem bújós a másfél év körüli gyermeke?

Figyelt kérdés

Ha magamhoz ölelem, ellök :(

Mintha nem is szeretne... :(


2014. aug. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen.

Akkor lehet ölelgetni, ha vmi baja van és amiatt vigasztalni kell , pl elesik, beveri a fejét , stb.

Barátnőm másfél évese is ilyen. Vsz életkori sajátosság.

Szeret ő, nyugi :)

2014. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves kisfiam nagyon bújós, úgy érzem, egyre gyengédebben kimutatja a szerettei iránti szeretetét. Puszilgat, ölelget. De lesz ez még így se...:-) Sajnos.
2014. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szerette az olelgetest soha, a puszit sem igazan, aztan 19 honaposan egyszer csak kismaska lett belole. Keri, hogy simizzuk, o is simogat meg odarohan es megolel. Akkor kezdte el mondogatni is, hogy szejetjek anya/apa, mostanaban (2.5 eves) meg mar ezer modon fejezi ki az erzelmeit. Valtozhat meg, hidd el.
2014. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb. 19-20 hónapos korában lett ölelgetős, egyszer csak azt vettük észre hogy szalad és bújik a lábamhoz, hátulról átölel (pedig már letettem róla, hogy valaha megöleli az anyját). Most 22 hónapos és mindig puszilgat, simiz. Szeritem az változtatta meg "érzéseit",hogy sok együtt átélt élménye volt, illetve addig is volt, csak nem úgy emlékezett rá, dolgozta fel.
2014. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. 2 éves koráig egyáltalán nem volt bújós a fiam. Aztán most pont az ellenkezője, de csak ha ő úgy gondolja. Jobban szeret ő bújni, mintha mi ölelgetnénk, vagy puszilgatnánk. Olyankor sikít, menekül, máskor meg jön, simogat, puszilgat, piszéz....


Nem hinném, hogy arról van szó, hogy nem szeret, hanem inkább most abban a korban van, hogy minden más érdekesebb.

2014. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!