Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha a kislányom a csiklóját...

Baj ha a kislányom a csiklóját huzogassa bugyin keresztul?

Figyelt kérdés
Hiaba vagyunk barhol, etterembe, baratoknal, suliba (1.osztalyos) akkor is :/ es eleg kellemetlen :\ mi legyen ? Kinovi ?
2014. szept. 2. 20:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kb 4-5 evesen latott minket. Egyebkent elvittuk orvoshoz..es azt mondta hogy semmi baj sincs. Ugy hogy nem.ertem:\
2014. szept. 7. 22:06
 12/27 anonim ***** válasza:
Én sem igazán! Mert mindennek oka van. 4-5 évesen látott titeket. De mit látott? Apa anya a paplan alatt vagy ennél durvább jelenetet látott. 3 éves korig elfelejtik, de nálatok ez már később volt. Akkor leültetek vele megbeszélni ezt?
2014. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Apa anya sotetbe hangokkal. Nem.egyatalan.nem.beszeltunk.vele errol.. kerdezte akkor mikor latott h mit csinalunk..en.meg mondtam hogy birkozunk.
2014. szept. 10. 21:38
 14/27 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem igazán okozhatott benne lelki törést. Valahol máshol kell az okokat keresni.

Milyen orvosnál voltál vele, gyermek nőgyógyász, vagy pszichológus?

2014. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Azóta is csinálja? Milyen sűrűn fordul elő?
2014. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Gyermek nőgyógyásznál..es azota is folyamatosan csinalja..mondtuk a parommal.neki h nem.szabad de csak leult duzzogni.
2014. szept. 12. 10:38
 17/27 anonim ***** válasza:

De te megnézted már neki a nemi szervét? Mikor elkapod otthon hogy csinálja fektesd le az ágyra és húzd le a bugyiját és nézd meg. Mond meg neki, hogy most is csinálja. Figyeld meg hogy pontosan hogyan is csinálja, mit fog meg és, hogyan.

Nemi azért csinálja mert a ruha irritálja? Vagy nem piros neki ott? Minden apró részlet fontos lehet!

2014. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Megneztem. Huzogatja es belul simogatja. Komolyan mar agygorcsot kapok mivan.
2014. szept. 14. 21:30
 19/27 anonim ***** válasza:

Tehát úgy tűnik mintha maszturbálna?

Hány éves is a lányod? 6,7? Kicsit korai!

Nem ártana pszichológushoz elvinni.

2014. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ja, elváltozást nem láttál? Minden olyan mint egy olyan korú lánynál kell leni?

Gondolok itt arra, hogy nem nagyobb. Vagy nincs olyan pozícióban, hogy a ruha irritálja.

2014. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!