Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek produkálja...

Kisgyereketek produkálja magát ha vendégek jönnek hozzátok?

Figyelt kérdés
Nálunk volt a párom egy barátja, és a Gyerkőcöm teljesen kifordult magából, produkálta magát, de úgy nem gyengén. Ez általános, másokkal is előfordul? Próbáltam kicsit csitítani, de teljesen fel volt pörögve, meg sem hallotta, amit kértem tőle, néha már-már kellemetlen volt. Négy és fél éves.

#vendégség #produkálja magát
2014. szept. 7. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Az Ördögűzőben például a lány odavizel a szőnyegre mindenki előtt. Ráadásul nem is kicsi már!
2014. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

...az én 4 évesem is ma műsorozott! Pedig "csak" az anyósék voltak,igaz ritkán jönnek. Ugyanúgy viselkedett,mint,ahogy te írod :)

Szerintem ez teljesen "normális" ebben a korban,mi is ilyenek voltunk :)

A végén már fájt a fejem,a folyamatos fegyelmezéstől.Pedig leültem vele társasozni,de amint vége lett,ott folytatta, ahol abbahagyta. Pedig egy szófogadó,okos kisfiú...de a hisztikorszak után most úgy látszik ez a következő :)

2014. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha közönség van, produkció is van. :)

Nálunk most "csak" az anyósom van itt, amíg mi szokjuk az ovit, vigyáz a kistesóra, de a fiam gőzerővel adta a műsort.

2014. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Detto 😊 4.5 éves színésznőm van 😉
2014. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ááááááá, dehogy. :)
2014. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy. A fiam 5 és fél éves.
2014. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!