Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mitől lehetett? /láz/

Ez mitől lehetett? /láz/

Figyelt kérdés
Ikreim vannak.Múlthét pénteken az egyikük belázasodott.Adtam neki nurofent,és lement neki.Se előtte,se utána nem volt vele semmi.Aztán tegnap estére a másik kislányom is lázas lett,szintén így.39 körüli volt mindkettőnek a láza.4,5 évesek.
2014. szept. 10. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy az ikrek valóban ennynire "egymásra hangolódtak".

Jobbulást kívánok.

Elkapta a másiktól vagy benyelt vmi. vírust.A nurofen jó.

2014. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Igen,ők mindig egyszerre betegek általában 1 nap különbséggel.Ezt most azért nem értem,mert eddig ha lázasak voltak/szerencsére nem sokszor/mindig betegek voltak,tehát náthásak,hurutosak,stb.Most még az étvágyuk is jó,meg minden,de akkor mitől ez az egyszeri magas láz?
2014. szept. 10. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:

van olyan,hogy 1 napos láz..,semmi más tünete nincs,se takony,se köhögés és csak úgy jön a semmiből de gyorsan le is cseng!

Jól tetted a Nurofen adást ha azóta semmi bajuk sztem nem kell dokihoz mennetek!

2014. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!