Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereketek mikor szokott...

Kisgyereketek mikor szokott le a babakocsiról? Az én kisfiam már két éves két hónapos de még mindig bekérezkedik a babakocsiba!

Figyelt kérdés

2014. szept. 24. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor, mikor átváltottunk a biciklis gyerekülésre.

2 éves korában még vígan babakocsiztunk, kényelmes és gyors is volt, főleg vásárláskor.

2014. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

fiam 1,5 évesen már nem volt hajlandó beleülni.

kislányom -most lesz lassan 3 om - és imádja - főleg az esti sétáknál, amikor mi ketten csajok elmegyünk csavarogni itt a környéken. Ő bekészíti a kakaót és a cini-minit...és megyünk :) persze nem mindennap van nálunk babakocsizás...de ez valahogy olyan közös buli nálunk :)

2014. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én annak idején örültem volna, ha ennyi idősen bekérezkedik, őrület volt minden vásárlás, mert nem volt hajlandó megülni benne. :) Nincs ezzel semmi baj, azért hamar elfárad még egy ilyen pici gyerek. A nagyobbik fiam 4 múlt, és amikor már hazafelé megyünk egy hosszabb sétából, és a picit kézben viszem, vagy sétál, akkor még ő is beleül. Nyugi, majd úgyis megunja előbb-utóbb!
2014. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2és fél éves koráig, Kislányom kb másfél éves kora óta nem.
2014. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 hónapos most, de kb 3-4 hónapja nem használjuk.
2014. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két éves a lányom,mi még használjuk.Legtöbbször mellette jön,de hazafelé már beleül.Ő nem tud még 3-4 órákat sétálni.
2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Két és fél éves, még mindig használjuk. Nem is tudom mi lesz velem később. Nagyon kényelmes számomra, ma is 5 perc alatt értünk a bölcsibe, na ha gyalog vagy motorral mentünk volna, akkor ez minimum háromnegyed óra lett volna.
2014. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

olyan 2 éves korig aktívan használtuk, utána már inkább a bevásárolt cuccokat toltam a babakocsiban :)

de 3 éves koráig kirándulásokra is vittük magunkkal és pl. az állatkertben 2 óra után beleült :)

2014. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 hónaposan.
2014. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesemmel még használjuk a babakocsit.Általában szivesen beleül,de van mikor kikéredzkedik és jön gyalog,meg tolja a kocsit. :) Aztán általában nem akar visszaülni,mert jobban tetszik neki,ha jöhet a saját lábán.Viszont így nagyon lassan haladunk,mert ugye minden kavicsért le kell hajolni,de ha sietünk,akkor vissza szoktam rakni a kocsiba,bár általában tiltakozik.

Mostanában inkább csak akkor megyünk babakocsival,ha sétálni indulunk.Ha konkrétan van uticélunk,főleg ha időre kell odaérni valahova,akkor leginkább biciklivel megyünk.

2014. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!