Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereketek mit eszik...

2 éves gyereketek mit eszik egy nap és mennyit?

Figyelt kérdés

Az én lányom iszik reggelire 2 dl tápszert, tízóraira valami gyümölcsöt, de csak pár falatot, pl fél alma.

Ebéd főleg leves, vagy főzelék, de alig eszik pár kanállal.

Uzsonna megint fél alma vagy fél körte. Vacsira egy kis vajas kenyér és az ágyban 3 dl tápszer. Ez jó így szerintetek?



2014. okt. 7. 21:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

október 24-én lesz 2 éves

85 cm és 10,5 kg

kicsi, de mi is azok vagyunk

2014. okt. 8. 21:35
 12/12 anonim ***** válasza:
en 2 eves fiam ( nem reg mult 2) szinten egy zabagep. Nagyon fognom kell, kepes lenne egesz npa szo szerint enni. ha meg valahova megyünk de meg az utca is elöadja az ehezö etiopot h ö ehen fog halni meg ehes....reggel 1 dl tej meg szendvics, valami kenyer felvagott, vagy majkrem vagy vajas lkevaros neha piritos, amit mi is. Utana tuti h par orara mar jönnek a gyümik....közben sir h ker müzlit meg kekszet (ezt nagyon ritkan kap es nagyon keveset mert ismerem) meg joghurtot is akar mindig....ebedre en fözök eddig meg nem tudtam olyat amit ne evett volna meg. paradicsomos husgomboc, hal, husok, fasirt, krumplipüre rizs spagetti minden. Delutan ha felkelt megjön az apja aki ilynekor ebedel, hat ha nem ehetne vele hülyet kapna, akkor probalom leszerelni valami nem tul laktatoval. delutan mikor megjön a batyja az ovibol akkor persze vele is eszik, perecet vagy gyümölcsöt kis müzlivel...vacsira ha nem jut eszükbe hisztizni akkor az egesz napos zabaparti utan csak a tejet kapjak meg valami nagyon lightosat....
2014. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!