Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nem akar az...

A kislányom nem akar az anyósomhoz menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2,5 éves, eddig szeretett ott lenni. Aztán néhány hónapja egyszerűen nem akar menni. Amikor kérdeztem, hogy miért nem, azt mondja, hogy nem akar ott ebédelni, nem akar abba a házba menni, nem akar mamával együtt lenni. Amikor meg azt kérdezem, hogy miért nem, azt feleli, hogy nem akar erről beszélni. Nem értem, de tényleg. Anyukámhoz szeret menni, szintén ugye nagymama, akkor sem vagyok ott, teljesen jól elvan, ha meglátja anyukámat, akkor azonnal közli, hogy menjünk Hozzád. Tényleg nem értem az egészet... Egyéb körülmény nem változott. Ötletek?
2014. okt. 12. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig erdekelne....
2014. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó ég mi történt? Vagy legalább azt írd meg, hogy szedtétek ki a gyerekből? Bármikor szüksége lehet másnak is a megoldásra!
2014. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt már egy idő, de engem is érdekel. Mi történt? Most olvastam csak a sztorit.
2015. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!