Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben altassam a mindig...

Miben altassam a mindig kitakarózó 2 évesem? Csak ne hálózsákot írjatok, mert azt nem tűri.

Figyelt kérdés

ti hogy oldottátok meg ha volt ilyen nálatok is?

Gondoltam hogy jobban beöltöztetem, tehát pl body, fölé egy vékony hosszúujjút és egy közepesen vastag nadrágot viszont vékony takarót...... amúgy nincs hideg a szobában.

Vagy milyen melegebb pizsi létezik? Egybe pizsit nem vennék, bár látom van jó nagy méretekbe is pl polár rugi, de a szobatisztaság miatt szerintem nem érdemes, bár még nem tartunk ott :)


2014. okt. 25. 15:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nekem ezek a polár pizsik nem szimpatikusak. Mikor még ici pici volt a fiam akkor is utáltam a rugikat, mert a talpa kicsi volt, a váll ülep meg nagy, ahogy mozgott kijött a lába a szárából.....
2014. okt. 26. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!