Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónők, ti mit gondolnátok,...

Óvónők, ti mit gondolnátok, ha egy gyerek nem akarna hazamenni az oviból, és csúnya jelenetet rendezne?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok óvónő,de azért válaszolok,ha nem gond.Attól függ milyen "csúnya jelenetet" rendez.
2014. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Musort ad elo a szulonek. Nem kell vele foglalkozni. SOk ilyen gyerek van, aki maradni akar meg, mert epp jot jatszott valakivel. Nem von le belole senki teves kovetkeztetest, nyugi
2014. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csúnyán kiabált. Hát, a mi óvónőnk szemmel láthatóan "most láthatott először ilyet", legalábbis a kérdése alapján... Tényleg az volt, hogy benne volt a játékban.
2014. okt. 27. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nagy musort eloszor latott, de biztos talalkozott mar maskor is gyerekkel, aki nem akart hazamenni. Nalunk megszokott volt pl reggelente, hogy sok kicsi"nehogy ebed utan gyere ertem utolsonak akarok hazamenni"-vel bucsuzott
2014. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok óvónő, de ez minden oviban mindennapos-
2014. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is nehezen vált.

Ha otthon vagyunk és indulni kellene az oviba, akkor nem akar oviba menni.

Ha az oviban van és indulnunk kellene haza, akkor haza nem akar jönni.

2014. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én meg óvónő vagyok-és ez mindennapos dolog.nem létezik,hogy az óvónénitek most látott ilyet először.

először is -tök jó dolog,h jól érzi magát bent(ennek örülhet mindegyik fél)

másodszor ez az egész napi feszültség levezetését jelenti-ahogy megjön a szülő-ellazul,kitör..tök átlagos.

várj egy picit,ne harcolj vele,mosd meg az arcát,várj néhány percet-lehet,hogy épp nagy játékban volt-és csak 3kocka hiányzik a kirakósához..stb

nem kell ebből nagy ügyet csinálni

2014. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!