Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El lehet tenni a gyermekek...

El lehet tenni a gyermekek egészséges tejfogát emlékbe?

Figyelt kérdés
Vagy hülyeség? Valami zárható tégelyre gondoltam. Nem lesz szaga?
2008. aug. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodtan elteheted!Szerintem nem lesz szaga.

2008. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem hülyeség. Vettem egy újságot, abban voltak ilyen ajándék félék keresztelőre és ott is volt ilyen kis doboz, amin felírat volt, első fog, első hajtincs, ilyesmik. Nem hinném, hogy megbüdösödik.
2008. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám eltette őket. Hát kérlek, pár éve megtaláltam (21 éves vagyok), kinyitottam, hogy megnézzem, de olyan szaga volt, hogy az valami irgalmatlan. Pedig nem voltak lyukasak, meg semmi. Sőt, anyukám jól megmosta őket, mielőtt eltette. De mégis.
2008. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondta a fogorvos, hogy rövid időre fertőtlenítő folyadékba, pl. hipós vízbe kell tenni, akkor eltehető.
2008. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!