Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyerek ha szinte...

4 éves gyerek ha szinte tökéletesen énekel bármilyen dallamú dalt/nem gyerekdalt/az tehetséges a zenében vagy normális?

Figyelt kérdés
nem vagyok elszállva a gyerekemtől, csak érdekelne, hogy érdemes-e odafigyelni erre, lehet jó a zenei érzéke? ha a szöveget nem is tudja, szinte hibátlanul eldúdol sok dalt. és nem ilyen boci-boci tarka kategóriát.
2014. dec. 3. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A mutálásáig nem sok mindent csinálnék.
2014. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kislányról van szó, persze, nem is gondoltam semmi komolyra, csak érdekel, lehet minden ilyen korú gyerek így énekel.
2014. dec. 3. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy normális-e, de az én lányom, aki szintén 4 éves, hihetetlenül hamis. :)

Lehet, hogy nektek érdemes lenne foglalkozni a zenetanulással.

2014. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nagylányom még 6 évesen is egy tragédia. :)
2014. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 3-4 éves korában szinte mindent tisztán énekelt-dúdolt és hibátlan a ritmusérzéke. Kánonban és két szólamban is tudok vele énekelni már nagycsoportos kora óta. Most másodikos, zeneiskolába még nem írattam be, mert többféle táncra és úszásra is jár, sok lett volna a különórákból, az iskolában énekkarba beválasztották, és énekversenyekre is küldözgetik.
2014. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
X-faktor...egyértelmű...
2014. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ironizálsz előző hozzászóló? A kérdező teljesen normálisan tette fel a kérdést. Szerintem jó lehet a zenei érzéke, érdemes odafigyelni rá a későbbiekben.
2014. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már nem az "alap" kategória!

Én nem hagynám annyiban és ha neki is van kedve vinném énekre,zeneiskolába bármi...esetleg az óvónők vélemyényét is kikérheted!

Én is így voltam vele,múlt héten voltam fogadóórán és rékérdeztem,hogy más 4,5 éves fiú is rajzol-e ilyen szépn és fantáziadúsan mint az enyém,merthogy foggalmam sem volt mi a "támpont"

Az óvónő mondta is,hogy ezzel akarta zárni a fogadóórát hogy ha van időnk és pénzünk rá jó lenne ha majd alami rajzszakkörre elvinnénk mert tehetséges és ne hagyjuk neki lelaposodni ezt a területet!A többiekhez képest nagyon szépen rajzol pedig van a csoportba 5,5-6 éves is!


Szóval sztem az óvónők viszonylag objektíven látnak mindent!

2014. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiam 5 éves és tök össze-vissza énekel mindent. Szerintem foglalkozzatok vele, érdemes lehet.
2014. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A enyém 6 évesen is hamisan énekel, és a legtöbb óvodás korú gyerek, akit ismerek.

Szóval igen, szerintem van egy alap tehetsége a zenéhez a lányodnak.

2014. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!