Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves gyerekemnek, hőemelke...

3,5 éves gyerekemnek, hőemelkedés, váladékos szem, mi ez?

Figyelt kérdés
3,5 éves fiamnak reggel és most a déli ébredés után is hőemelkedése van 37.3. Emellett a bal szeme lapos, zöldes színű váladéktól van enyhén összeragadva. A szemfehérje kicsit véreres. Mi a baja? Még sosem volt semmi a szemével.
2010. jan. 31. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kötőhártya gyulladása van?
2010. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én kötőhártya gyulladásra tippelnék, az elég gyakori szembetegség. Ha jár oviba, vagy máshova közösségbe akkor elöbb azt javaslom, hogy mutasdt meg orvosnak, mert a kötőhártyagyulladás fertőző! Irnak fel rá valamit és akkor hamar renbe jön. Régebben kamillás vizzel szokták törölgetni, esetleg azt megprobálhatod addig. Jobbulást a kisfiadnak.
2010. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötőhártyagyulladás szerintem is. Vigyétek dokihoz, ja, és nehogy közösségbe vigyétek, mert erősen fertőző.
2010. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az lőttem szólóknak, ez kötőhártya gyulladás. Súlyosan fertőző, szóval ha megtörlöd s szemét, azt a zsepit ki kell dobni és kezet mosni. Orvoshoz vidd el, nem fogja 1 hétig oviba engedni. Ír fel szemcseppet, emellett szívni, vagy fújatni kell az orrát sűrűn. A szemcseppes kezelés minimum hétig tart. A váladékos szemtünet 1 nap alatt elmúlik, de ha nincs megfelelően kikezelve, akkor sajnos visszatér.
2010. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre tippeltem. Az járhat hőemelkedéssel? Vagy lehet, hogy más baja is van? Mindegy, holnap megyünk le a dokihoz, oviba meg nem viszem. Köszi mégegyszer!
2010. jan. 31. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, járhat hőemelkedéssel, mert gyulladás van a szervezetében.
2010. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, kötöh.-gyulladás. És a hőemelkedés is vele járhat, most már tudom ezt is. Köszi a válaszokat!
2010. febr. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!