Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megengednétek, hogy a tanítónő...

Megengednétek, hogy a tanítónők kisminkeljék karácsonyi előadásra a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
Mert vannak olyan szülők akik tiltakoznak ellene. (Tíz évesek.)
2014. dec. 22. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Megengedném persze!
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze, gondolom nem miniprostikat akar belőlük sminkelni :D Majd otthon lemossuk...
2014. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, persze. Szerintem ez semmivel nem rosszabb, mint az arcfestés (tigris, pókember, stb). Az is egy alkalom, ez is egy alkalom, mint a farsang, vagy bármi más.
2014. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A lányomat szeretnék kisminkelni a tánchoz, viszont a napközis tanítónénije a fiúkat is szeretné. Azért az túlzás.
2014. dec. 22. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Na, a fiúról szó sem lehetne!
2014. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ milyen "smink"??? Lehet, hogy valami "álarc" szerű. Gondolom nem szemceruza, és spirál, meg rúzs??
2014. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsősök voltak a gyerekeim (általánosban), amikor ők nyitották keringővel a bált. Az egyik kozmetikus anyuka festette ki őket, arra emlékszem, hogy a lányokon jó sok csillámot használt, kis szempillaspirált és szájfényt.

A fiúk szájfényt kaptak és púdert a mindenféle zúzódásokra.

Édesek voltak, élvezték, még a fiúk is.

Amúgy pl. ballagási fotózáskor a fiúkat is sminkelik.

Nincs ezzel semmi baj, a színpad az színpad:-)

2014. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Színpadi fellépésre miért ne? Nekem fiaim vannak, de nem tiltakoznék. Nyilván ne lánynak sminkeljék őket, de az alkalomhoz illően persze hogy- nem látok ebben semmi rosszat.
2014. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A tízéves fiam versenytáncol, sok társa használ sminket, barnítót. Ő mindig is idegenkedett ettől. Arcfestést sem akart soha. Én nem szólnék bele, a gyerek véleménye lenne mérvadó.
2014. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
én nem engedném .
2014. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!