Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lisztérzékeny tünete lehet az...

Lisztérzékeny tünete lehet az hogy sokszor sírva ébred éjszaka meg a délutáni alvásnál is?

Figyelt kérdés
Mi a tejre gyanakodtunk, de vérvizsgálatból a lisztérzékenység lett pozitív, ilyenkor hogyan tovább? Majd 26.-án kell mennünk a gasztróra hogy laktózintoleranciát is nézzenek és majd csak utána kell visszamennünk az allergológiára, addig úgyanúgy fogyaszthat glutént? Vagy nem?
2014. dec. 27. 14:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mi is fogtuk a fogzásra, na de ugye két és fél hónapja kibújt az utolsó is és azóta se változott semmi sőt olyan is volt hogy azt hittük hogy a foga miatt szenved, adtunk neki germicid-c-t de ugyan olyan rosszul aludt. Mi is nagyon sokáig szenvedtünk a hasfájással kiskorában azért se tudtam megetetni mert 30ml után elkezdett görcsölni, és olyan szinten beleizzadt az evésba hogy csurom víz volt a feje.
2015. jan. 9. 17:04
 12/12 anonim ***** válasza:

És nálatok mindennapos a hasfájás? Vagy volt már olyan, h átaludt éjszakát?

Igazából én is azon kattogok folyton, hogy mindig mindent a fogzásra fogok. De ez mennyire normális vajon?

És dettó nálunk is: Sokszor volt, hogy adtam neki Panadolt, Nurofent, mert "biztos a foga fáj", aztán ugyanúgy ébredt, sírt, tekergett.

Viszont nálunk nincsenek bőrtünetek, ami elvileg a lisztérzékenységnél, tejallergiánál van. Ezért vizsgálták csak laktózra.


Ami miatt bizonytalan vagyok, hogy amikor tudom, hogy épp nem jött foga, volt pár éjszaka, amit átaludt. De maximum csak 1-2x beugrani kellett hozzá. Aztán amint elkezd készülődni 1-1 fogacska, már minden baja van. De nem feltétlen fáj minden nap a hasa. És mostanában sokszor van az is, hogy 2 napig nem kakil, gondolom ilyenkor ez is közrejátszik a hasfájásban. Bár ez újkeletű, kb 1-2 hónapja van így, de ugye előtte rengeteget fájt a hasa.

Kb. 3 hós korától 1 éves koráig napi szinten, éjjel is 2x kb felkelt 1-2 órát ordítani. 1 éves korától kicsit jobb lett, de ígyis sokat fáj neki.


Nem tudom, nálatok mennyire hasonló a helyzet? Tudtad valamivel összefüggésbe hozni? (pl ha sok glutént evett, akkor fájt a hasa). Vagy egyáltalán minden nap fáj neki? Bőrtünete azóta is van?

(Nálunk a testén voltak párszor vándorló pöttyök, de a dokinő szerint normális, másnak is szokott lenni)

2015. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!