Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tehetek kamillateás vattát...

Tehetek kamillateás vattát kislányom fülébe a délutáni alváshoz?

Figyelt kérdés

2 éves, reggel óta fájlalja a fülét, a doki nem elérhetô. Kamillateás fültisztítóval kitöröltem a fülét. Azért gondoltam, h alvásra bent hagyok neki kamillateás vattát, mert az gyulladáscsökkentô, de nem tudom, h jó ötlet-e.

Vettem neki eukaliptusz illóolajat még a múltkori hurutos megfázáskor, szerintetek van értelme párologtatni a szobájában? Meg van még sinupret cseppek, ami szintén nyákoldó.

Köszönöm elôre is a válaszokat!



2015. jan. 3. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kamillatea helyett inkább melegvizes palackot tennék a párnája alá, vagy infralámpát az ágya fölé.


Melegben kéne tartani azt a fület, hogy tudjon tisztulni.

Semmiképpen sem dugaszolnám be vattával.

2015. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már midnenképpen tenni akarsz valamita fülébe, akkor törölgesd át neogranormonos fültisztítóval, attól nem lehet baja, és az gyulladáscsökkentő is és hámosít is.
2015. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillát semmi képpen sem, mert allergizál és jobban begyulladhat. Kamilla helyett már körömvirágot használunk. Inkább tegyél sót egy zokniba, melegítsd fel és azt tedd rá, de a legjobb a fülfájásra az Otipax. Ha a gyerekeim panaszkodnak a fülükre azonnal cseppentem.
2015. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kövirózsát keress szerintem:)

Én nagyon fülfájós gyerek voltam, gyulladással, műtéttel, mandulakivétellel, amit el bírsz képzelni(2-3 éves koromban). Semmi nem volt jó. Aztán valaki valahonnan szerzett kövirózsát, kicsit cseppentettünk a fülembe( a növényből törtünk le ha jól emlékszem, mint az aloénél), és hamar el is múlt a fájdalom. Néhány ilyen kúra után meg soha többet nem jött a fülfájás.

2015. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!