Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves lesz a kisfiam...

2 és fél éves lesz a kisfiam nem sokára és lehetetlen huzamosabb ideig lekötni, tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

egyszerüen mindene megvan lehet ez is baj:

ha jön egy másik gyerek és játszik valamivel neki az kell, ha van valami a kezemben neki az kell. mindent amit nem szabad meg csinál, miért játszik a idegeimmel? imádom félre ne értse valaki, de egyszerüen már nem tudok mit kitalálni. mit csináljak vele? nektek is ilyen? vagy én rontok el valamit? senki nincs akire rá bizhatnám egy kicsit hogy kikapcsoljak, mert néha ott tartok hogy egy perc nyugtom sincs miatta és ez kikészit :((( ezért rossz anya vagyok? :(



#kisgyerek #lefoglalhatatlan
2015. jan. 7. 09:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

jaj a pelus. egész nap nincs rajta csak ha sétálni megyünk mert ilyen hidegben nem normális szerintem séta közben az utcán pisilni, de itthon nincs rajta csak ha alszik. pisi már 10 ből 10 x a bilibe megy vagy wcbe amit épp szeretne van szükitőm is.

de tegnap pl, eljátszottam hogy elfogyott apelus csak alvásra maradt még 1-2 és ezért a kaki a bilibe kell hogy menjen, de nem kakilt tegnap :( pedig minden nap szokott megnézem még a mai napot ha ma sem kakil muszáj leszek napközben is ráadni a pelust mert székrekedése lesz vagy bélcsavarodása és azt nem birnám elviselni :(

2015. jan. 8. 10:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Allitolag azert jo ha be tud menni hozzad vecezes kozben mert akkor latja a mintat hogy te a vecebe csinalod.
2015. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem ,köszi ez csak egy példa volt mondjuk hogy még ott sem hagy békén...imádom nagyon de egy pillanat nyugtom sincs ott legalább van kemény 5 percem (se) hogy pihizzek
2015. jan. 8. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!