Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek lányom hajával?...

Mit tegyek lányom hajával? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Lassan 20 hós, és növesztjük a hajat. Most van azon a ponton, hogy sehogy nem áll, és már belelóg a szemébe, rálóg a fülére. Levágni nem akarom, hisz akkor soha nem nől meg, a füle mögött még nem marad meg. Forgója millió egy darab van, azt sem tudom, hova tegyek csatot, mert csak a homlokához vagy 3 csat kéne... Tanácstalan vagyok. Ti hogy oldottátok meg az átmenetet?

Akár képeket is szívesen fogadnék...


2010. febr. 8. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a csurigumit kiszedegette belőle, én addig frufrut vágtam neki. Aztán felülre egy csuri :) Jaj, az a pálmafás korszak...:)
2010. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van az a színes gumi,talán szilikon,nem tudom,minden illatszer boltban,100Ft-osban kapható,azt nem tudja kiszedni.Az ikreimnek is azt használom mióta gumizható a hajuk.Én csatot nagyon ritkán használok,mert az kicsúszik.

(Pont ma nézegettem a régi képeket,olyan édesek voltak a kis ezer copfos fejükkel:))Már 4 évesek,derékig érő hajuk van.:))

2010. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18.34 vagyok,itt egy kép,itt 15 hónaposak voltak:

[link]

2010. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Édesek:-.) De lányomnak még ekkora haja sincs, hogy millió copfot csináljak neki. Már arra gondoltam, kicsit bezselézem neki, hogy ne lógjon a szemébe, amíg akkora nem lesz, hogy gumizhassam. A csat nekünk is eléggé kicsúszik...

De majd akkor ez is lesz valahogy:-)

2010. febr. 8. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
csak a frufrut vágd neki folyamatosan, hogy ne lógjon a szemébe, a hajtöbbi része meg majd megnő. Aztán jöhetnek a copfok :)
2010. febr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak a frufruját és a fülénél lévő tincseket vágom neki, mert akkor sokkal rendezettebbnek tűnik. Attól, hogy vágod még meg fog nőni, ne aggódj. Érdekes, az én lányom a 100-asban kapható szilikon gumit is kiszedte a hajából, mindent kiszed, nem tudok beletenni semmit. :-) 20 hónapos kislány anyukája.
2010. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem fel a képet.

A lányaim kicsi koruk óta szeretik ha csinálom a hajukat,és nem szedik ki amit beleteszek.De úgy látom,ez pusztán szerencse.:))Már 4 évesek,és képesek 10-15 percig is nyugton ülni,ha bonyolultabb frizurát csinálok nekik.:)

Én azért nem vágok frufrut nekik,mert az rendszeresen vágni kéne,így pedig hátra tudom fogni nekik.

2010. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!