Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél EGÉSZSÉGES gyerek...

Akiknél EGÉSZSÉGES gyerek sokáig fordítva beszélt (magára úgy mondja, hogy leszállsz, bejössz, a te szobád), mikor fordult meg, és esetleg milyen hatásra, segítségre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minek a jele az éntudat hiánya, ezért kérdezem, hogy egyébként társaságot szerető, csak dackorszakosan hisztis, nem kényszeres, egészséges gyereknél, ha volt valakinek ilyen, az meddig tartott.
2015. jan. 26. 13:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#19-es vagyok. Nagyon köszönöm a válaszod, megnyugtat. 3 éves a fiam, de azóta is fordítva beszél, néha már használ magával kapcsolatban E/1 személyt, de az még ritka. Remélem ő is hamarosan kezdi helyesen használni
2022. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Nem tudom olvassátok e mèg.Az èn fiam 3 éves 1 hónaposan tette fel az első kérdésèt ,hogy mi az?

8 hónap alatt állt be minden a jó ragozás és az èn tudat.(èn-engem-enyèm-nekem-magamat-egyedül-akarok-szeretnèk-kèrek-ne segíts-hagyjàl stb),egyszerre jött tulajdonképpen az összes kérdőszó a szókincs,a grammatika,most jött el a miért korszak,viszont mèg a laza beszéd hiányzik.

Azt hittem sose lesz vége a kèrek helyett kèrsz meg kapsz korszaknak.

Mostanában màr beállt ,stresszhelyzetben mèg nèha hallom.

Nagyon idegesítő időszak volt,neki is most megy oviba . Szerintem most egy jó 3 èves szintjèn van(most lesz 4)

De màr mindent tud kèrdezni , mondani,csak legfeljebb nem olyan gyorsan meg lazân mint a kortársai . Mostmár gyorsabb lesz az oviba a felzârkozàs remélem...

2023. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bocsi a csúnya írásèrt ,sietek
2023. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!