Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis gyerekek anyukái...

Bölcsis, ovis gyerekek anyukái ti is elszoktátok kapni a betegségeket?

Figyelt kérdés
A 3 éves Kisfiam otthon van hányás,hasmenéssel kezdődő megfázással. Már az ért jobban van. De sajnos én is elkaptam. De talán még betegebb vagyok mint a gyerek volt. Mit csináljak,hogy ne kapjak el töle minden nyavaját? Az ősszel is ez volt. Az influenza védőoltás melett us elkapták ismerőseim. Még az sem hatásos.

2015. jan. 27. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A hányás-hasmenést mindig elkapom. Az egyéb megfázásos betegségeket általában nem.
2015. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem a hányás hasmenés maradt ki. De iszonyat meg vagyok fázva. Meg lázasodom sokat.
2015. jan. 27. 10:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Rám hála Istennek nem jellemző, hogy elkapnam a betegségeket. A Páromtól igen, de a gyerektol nem.igazan. :)
2015. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is elkapjuk... Pár hónapja hányás-hasmenés volt,nem szóltak róla,férjemmel elkaptuk,azt hittük,szalmonella,de kiderült,hogy a csoportból szinte mindenkin végig ment. Most lázas nátha,köhögés volt a soron,ezt sem úsztuk meg.
2015. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szerencsére nem :-D

ált én vagyok egyedüli aki nem beteg :-)

2015. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam elkapni a gyerekektől, inkább csak a férjemtől.
2015. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék,hogy ne kapjak el? An valami ötletetek? A gyerek már el lehetne mamával. Annyira már nem beteg. Nekem nagyon kelett volna mennem dolgozni. Erre hit beteg lettem.
2015. jan. 27. 10:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Kislányom tavalyelőtt szept.-ben kezdte ez ovit. Én szeptember közepétől június közepéig szinte állandóan beteg voltam, 5x kaptam antibiotikumot. Az utolsónál az üzemorvoshoz mentem le és megkérdeztem tőle, hogy ez normális. Ő ajánlott egy spray-t ami nagyon Bejött. Azóta, ha elkezd fájni a torkom, befújok 1-2napot és elmúlk. Egyébként egy ideig azt mondják normális, hogy elkapja a szülő is. Ezé speckó ovis betegségek, ami a felnőttnek is új. Kitartást, nem marad így örökre 😊
2015. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is volt amit elkaptam, érdekes mert a családba senki nem kapta el..... ez van, valahogy ezen is túl kell lenni.

Semmit ne egyél meg utána, többször moss kezet szóval talán ilyennel jobban elkerülhető hogy elkapd, de ami tüsszentéssel terjed arra mindegy :)

2015. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én általában nem, és érdekes módon most a párom olyan beteg lett, hogy amíóta ismerem nem volt még ilyen, én már előtte köhögtem, fájt a torkom, és a gyerekek nem kapták el tőlünk. A bölcsiben a 11 gyerekből 3-an vannak, köztük a lányom, aki most jár 4. hete, és még semmit nem kapott el.

Én régebben napi 2-3 narancs levét ittam meg frissen, és nem voltam beteg. Hogy ez összefüggésben van vele, vagy csak szerencsém volt, azt nem tudom.

2015. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!