Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamra még mindig rájön a...

Kisfiamra még mindig rájön a hiszti néha! Pedig már két és fél éves! Meddig tart ez?

Figyelt kérdés
Mikor ottvagyunk anyósoméknál néha rájön a hiszti és akkor menni akar és nem lehet visszatartani, nem bírok vele! Meddig tart ez még? Meddig lesz ilyen menőkés?

2015. febr. 4. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan honnan tudjuk? Lehet, hogy három éves korára elmúlik, de az is lehet, hogy nem, majd csak mire iskolás lesz. (vagy még akkor sem)
2015. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig néha? :) Hát a nagy átlagot tekintve úgy négy-ötéves korára már egész kezelhető lesz a helyzet. De azért az elég fura, hogy el kell indulni valahonnan, mert a gyerek menni akar. Azért hisztikorszak ide vagy oda, nehogy már a csík húzza a repülőt.
2015. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni... Lehet 30 éves koráig.

[link]

2015. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
en kisfiam most 4 es fel eves, de meg mindig durcas, hisztis, sajnos... mondjuk en is az vagyok, tehat, ott van elotte a rossz pelda is.
2015. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Már" 2 és fél éves? Általában 2 éves kor körül kezdődik a hisztikorszak.. A fiam 3 múlt, de még nyakig benne vagyunk. Az ovipszichológus mondta, akár 5 éves korig is eltarthat 😐 Nyilván van, aki 8-10 évesen is hisztis, de az már nem a "normális", természetes fejlődés része, azzal már máshogy kell foglalkozni...
2015. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves vagyok, de még mindig rámjön a hiszti néha.
2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, drágám, érettésgizik a lányom, és még mindig rájön néha :)))
2015. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, mar csak 15,5 ev van hatra ;)


18 evesen meg mar "nem a te gondod" :)

2015. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hisztis gyerekem olyan 4-4,5éves korára hagyta abba azt az igazi hisztizős, földön fetrengős időszakát. Onnantól is tud dacoskodni, de már kordában tudja tartani annyira az érzéseit, hogy nagyjelenetet nem rendez sehol, még otthon sem. Mostmár hiszti nélkül érti a NEM szócskát.
2015. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már tűkön ülve várom, mikor jön ide egy "bezzeg az én gyerekeim soha egyszer sem hisztiztek, pedig felneveltem 20-at, minden csak nevelés kérdése, le kell verni neki egy ordas nagy pofont, abból majd tanul" mottóval élő kedves édes anya. Tippeltek, hányadik válaszoló lesz?
2015. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!