Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok ha nincsen...

Mit csináltok ha nincsen kivel beszélgetni ha nem jártok el otthonról és még a családod sem partner a beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Ha kiszolgáltatottak vagytok.

2015. febr. 11. 10:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet leküzdeni a kisebbrendűségi komplexust?


-Pszichológus segítségével.

-Az akarat erejével, de ezt már leírtam neked. Tudatosan, lépésről lépésre tenni ellene.

Meg persze tudatosítani magadban, hogy attól, hogy nem beszéled a nyelvet, még nem vagy kevesebb.


A legjobb barátnőmnek francia anyanyelvű a férje, itthon, Magyarországon élnek.

A pasi erősen próbálkozott a magyarral, nem ment neki.

Mégsem zárkózik be. Magyaráz kézzel-lábbal. Használja azt a néhány magyar szót amit tud, meg belekeveri az angolt, amiből én tudok néhány szót.

Állati vicces, amikor "beszélgetünk", de jót tudunk nevetni rajta, és valahogy mindig megértjük egymást.

Az meg külön látványosság, amikor a boltba megy:-) De magabiztos, és mindig megérteti magát valahogy.


A lényeg, hogy kellő humorral kell kezelni az ilyesmit, és minél többet próbálkozni.

2015. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak lelki segélyszolgálatos telefonszámok, meg e-mail címek is, nekik kellene írnod, vagy felhívnod egy ilyen telefonszámot, ott meghallgatnak. De miért nem tudtál barátnőt szerezni (ha lány vagy) vagy barátot (ha fiú) - csak barátságra gondolok. Velük lehetne beszélgetni.
2015. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, hol élsz?

Nyugodtan írj privit. Bár én magyarországon élek, de ugyanezt érzem.Talán emailezhetnénk. A férjem rengeteget van külföldön amunkája miatt. Egyedül vagyok a kislányommal. Dolgozom, de a kolléganőkkel nincs semmi közös témám a munkán kívül (mindenki gyerektelen a szervezeti egységben, ahol vagyok, így még a szabadidős programjaik sem hasonlóak. A gyerekes témákat kerülöm velük, mert látom hogy unják- ami érthető is a részükről). Sajnos nem élnek már a szüleim, pedig velük jól elbeszélgettem, amikor annak idején hazajártam hétvégén. Nem gyerekes barátnőim is lekoptak, akinek gyereke van, az meg nemigen ér rá összefutni :-(

2015. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!