Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek, jó úton járunk,...

Szerintetek, jó úton járunk, hogy a fiam megkedvelje az új páromat?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves lányom, és egy 3 éves fiam, és megismerkedtem egy nagyon rendes férfival és a hétvégén elhívtam hozzánk. Az új párom nagyon sokat játszott a gyerekkel, és nagyon jól is bánik velük. Az exférjem nem játszott annyit a gyerekekkel mint ö ezalatt a kis idő alatt. Ez egy jó kezdet lehet?

2014. dec. 1. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kezdet. de amíg köztetek nem tuti és komoly a dolog szerintem ne nagyon szoktasd őket össze, mert lesz egy kis vita, szakítotok és megint elveszítenek a gyerekek valakit.

és igen, tényleg jó, de láss bele a férfiba hogy tényleg ilyen, kedves, játékos...stb, vagy csak most hogy bevágodjon azt összeköltöztök és majd a gyerekeket a közelében sem bírja majd....

2014. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komoly a dolog, és az új párom nagyon szereti a gyerekeket.
2014. dec. 1. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor nincs is min gondolkodni :) csak szurkolni tudok hogy tényleg jól alakuljon minden.

1.

2014. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze jó kezdet, remélem összejön egy szép kapcsolat. De saját tapasztalatom, hogy mostohaapám egész addig mézesmázas kedves volt velem és a tesóimmal, míg össze nem költözött anyával, mikor már biztosnak érezte a helyét, jóval kevésbé érdekeltük. Szóval, ez jó kezdet, de még nem biztos hogy őszinte, lehet hogy inkább neked szól, hogy megkedveld.
2014. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!