Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismerősöm a 35. szülinapjára...

Ismerősöm a 35. szülinapjára azt kérte a párjától, hogy a 2 kisgyerekük nélkül menjenek el kettesben egy hosszú hétvégére. Ez normális dolog? Nem azért van a család, hogy együtt ünnepeljük az ilyen esemenyeket?

Figyelt kérdés
A gyerekek egyébként 6 és 10 évesek.

2015. febr. 28. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a csaj 35éves szülinapi ajándéka lenne? Gondolom a gyerekekkel is megünneplik családilag, de simán menjenek el 2-3napra. Kell is ennyi!

Nekünk féjremmel 3nap különbséggel van a szülinapunk és tavaly család ajándéka volt, hogy befizettek minket egy hosszú hétvégére - hát mit ne mondjak, szuper volt!!! :)

Járunk mindenfele a gyerekekkel mi is- 3van- de egy évben egy hétvége miatt nem lesz bűntudatom!

:)) MEG is fogjuk ismételni!

2015. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mondjuk a szülinapja pénteken van.akkor megünneplik a cssláddal utàna szombat vasárnap elmennek kettesben.

ezt arra írtam hogy írtad hogy ilyen eseményeket együtt tartanád.így meg van oldva nem?

2015. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne már! Az nem normális, hogy valaki ezen fönnakad. Ha tehetném én is valami ilyet kérnék - önző módon, ha már a saját szülinapomról van szó. Neki az számít ajándéknak, hogy gyerekek nélkül PIHEN 2 napot, én drukkolok, hogy összejöjjön.
2015. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi amikor legutobb a ferjemmel elvonultunk egy hosszuhetvegere abbol a pentek esti vacsorat es a szombati ebedet is ataludtuk. Nagyon ki voltunk merulve. Ezutan egy alapos tetotol talpig masszazs, egy jo fordasz es pihi. Nagyon rankfert. Vegre volt idok kettesben setalni, hogy nem kellett szaladni, nem volt nalam egy 10 kilos taska valtasruhaval, popsikendovel, dormikismackoval, homokozos jatekokkal tomve. Tudtunk "normalisan szexelni", szoval nem aggodva azon, hogy az ujjonnan liderces kisfiunk benyit e sirva, vagy, hogy recseg e az agy, hogy kihallatszik e valami. Annyira feltoltldve es kipihenten jottunk haza, hogy elmodani nem tudom. A barataitokban, meg biztos nincs rosszindulat. Jo neha ha a felnottek is el tudnak volnulni, mint baratok, berakni valami jo zenet, meginni egy sort, nosztalgiazni. Csalad vagytok, igen, es a legfontosabb, de kell es jar minden szulonek felnott programm. Elj vele, komolyan! ;)
2015. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem normális. A házasságot, a kapcsolatot is ápolni kell, nem szabad elhanyagolni azért, mert már szülők is egyben.

Mi ősszel megyünk a férjemmel egy egész hétre kettesben pihenni. Pedig nálunk kisebbek a gyerekek, a kicsi 3 lesz, a nagy 7,5. A család örül nekik, mert ilyen hosszú időre sosem kapták meg még őket, mi pedig várjuk, hogy végre magunk legyünk.

2015. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Az a nem normális dolog, hogy valaki kiír erről egy kérdést! Mi közöd hozzá?
2015. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te tényleg nem érted...

A szülinapot megünneplik családilag. Nem azért kérte, hogy ne együtt ünnepeljenek, hanem egy hosszú hétvégét gyerekek nélkül.

Pl. április 1-én van a szülinap, akkor megünneplik a gyerekekkel és a férj leszervezi április 13-16-ig az utazást.

Nem értem, neked ebben mi a probléma? Senkit nem hagynak ki semmiből! Gondolom, a gyerekek mennek a nagyihoz, ahol agyonkényeztetik őket, a szülők pedig pihennek, feltöltődnek és egymással foglalkoznak. Többet árt a családi életnek egy "jóakaró", mint egy külön töltött hétvége!

2015. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A szülinap szerintem arról az emberről szól, akinek a születése napját ünneplik. Ha neki az a vágya, hogy elmenjenek valahová, akkor miért ne mehetnének? Ez nem karácsony, hogy fura legyen, ha valaki nem a teljes família társaságában ünnepel. A család gondolom amúgy is felköszönti előtte-utána vagy akár a napján, aztán hétvégén elutaznak.

Emlékszem, régebben (már akkor is bőven megvolt a fiam, csak még fiatalabb voltam) mindig úgy ünnepeltük a szülinapomat, hogy a legközelebb eső hétvégén felköszöntött a család, ünnepeltünk közösen, gyerekestül, aztán este elmentem a barátaimmal ünnepelni valamilyen szórakozóhelyre. Egy percig nem volt bűntudatom emiatt. Szerintem az ÉN szülinapom nem a gyerek szórakoztatásáról szól (persze nyilván ha együtt vagyunk, mindenki érezze jól magát), hanem az én szórakozásomról. A gyerek "bulija" az ő szülinapján van, na akkor nyilván nem mennék el szórakozni, mert akkor ő van a középpontban, az a nap róla szól.

2015. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én simán kérnék ilyet szülinapra névnapomra csak sajna nem lehet mert nincs ki vigyázon a 3 gyerekemre.
2015. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ez emberfüggő, valaki igényli a "szabadságot" valaki pedig nem szivesen van a gyerei nélkül, én az utóbbihoz tartozom,

nekem az is kikapcsolódás lenne ha a gyerekekkel lennénk!

2015. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!