Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet abból valami baj ha a...

Lehet abból valami baj ha a 2,5 évesemet a papája fürdeti?

Figyelt kérdés
Nagyszülőkkel lakunk.és mostanában a fiam mindig azt akarja hogy a papája fürdesse.én is mindig ott vagyok közbe velük.szeret utánna vele játszani közbe buborékot fújni meg ilyenek.anyósom szerint ezt nem szabadna mert ez nem jó hogy a nagypapa fürdeti.ti erről mit gondoltok?szerintetek sem teszem jól hogy engedem hogy a nagypapa fürdesse?
2015. márc. 22. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem kell a fejemet leharapni! férjed is volt olyan pici, amikorról nincsenek emlékei! És lehet, hogy a mama nem avatna be, mert szégyenli! Ne legyen igazam, de attól még, mert felmerült, és le mertem írni, normálisan is lehet reagálni, hogy szerinted nem lehet szó ilyesmiről
2015. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem bàntàsból írtam utolsó amit írtam.
2015. márc. 23. 06:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Tényleg féltékeny a nagymama. Rémes hárpia lehet.
2015. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
AZ!! :D
2015. márc. 23. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi furcsa nincs, a papa már felnőtt ember, a gyerektől pedig meg lehet kérdezni hogy szeretne-e a papával fürödni. Ha igen, akkor semmi akadálya.

Az anyósnak nem tudom mi baja de szerintem is irigy, és a gyerek amugyse egy tárgy...

2015. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!