Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nehezen viselte a...

Akinek nehezen viselte a gyereke, amikor anya visszament dolgozni, ez miben mutatkozott meg, és mikor, hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Egy gyerek mindig a szülő tünete. Ha a gyereket megviseli, az azért van, mert az anya és az apa együtt nem sugározza felé, hogy a dolgok így vannak jól.
2015. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elso gyerek 7 honapos volt, amikor vissza kellett állnom munkába. Ezt szokta meg, ez volt természetes.

A második gyerek 1 éves mult, amikor dolgozni mentem. Azt hittem, hogy nagyon fog sírni. De nem. Allt az ajtóban és integetett. 3 hónapja dogozok, azóta talán 2x sírt reggel.

2015. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, hogy az enyémek egész jól bírják, 4 és 2 évesek.

Annyit vettünk észre, hogy a nagyobb eddig olyan volt, hogy itthon balhézott, hisztizett, az oviban pedig nagyon csendes volt, és most ez megfordult. Itthon nem hisztizik szinte egyáltalán, az oviban viszont akaratosabb sokkal.

2015. márc. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!