Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, ti mit...

Kisgyerekes anyukák, ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

2-6 éves korú gyerekek anyukái.

Mettől-meddig szól a munkaidőtök?

Van segítségetek a gyerekek felügyeletében?


2015. márc. 31. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
3 éves lesz a fiam, ügyvéd vagyok. A munkaidőt én alakítom (a tárgyalások kivételével). A fiam csanába jár, ha beteg, én vagyok vele vagy bébiszitter. Az összes nagyszülő dolgozik még.
2015. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Könyvelő vagyok a munkaidőm 9-4 ig szól utána hazajövök, de bevallásos időszakokban sok munkát hozok haza estére.

Segítségem nincs...

2015. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

2,5 evesunk van. Bolcsibe jar.

Magankorhazba vagyok asszisztens. Reggel 7tol delutan 3ig dolgozom.

Van segitseg a ferjem es a nagyszulok valamint a nagybacsik, nagynenik szoval nincs gond. :-)

2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Jelenleg 4oraban vagyok takarito,lehet atvesznek majd jovohettol 6-8oraba.Jelenleg ez sikerult.Rugalmas a fonok.Ha beteg a kicsi,nem megyek,megyek maskor tobb orat,a kicsi meg bolcsiben.Ha 8oreaban leszek,parom nagynenje figyel ra majd 4-5orat,tobbire meg vagy keresek sittert vagy a szomszeddal beszelek meg.Par napot meg tudunk oldani mi is,de egy egesz hetet nem.En rokonaim messze vannak,paromnak egy nagynenje van,de o is idos mar,nem mer bevallalni 8orat.Lett volna majus egytol egy munka nekem,elado egy szuper boltban,de 9-18 igy nem vallaltam.
2015. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Nemzetkozi fuvarszervezo vagyok, csanaba jar a 2 évesem.korlatlan munkaidom van,gyakorlatilag..en hozom viszem,de meg utana is dolgozom......
2015. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
5 éves a kislányunk. Gazdasági ügyintézőként dolgozom közalkalmazottként. 8-16-ig dolgozom. Van segítség. Az apuka, a szüleim és a tesóm. Ha beteg, amíg lázas, addig én vagyok vele, utána vagy apa, vagy a szüleim.
2015. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom napi 8 órában, a munkaidőm reggel 7 és 10 között kezdődik, változó, és ennek megfelelően is van vége délután 3 és 6 között. A férjem szerencsére teljesen jól kiveszi a részét a gyerekek ellátásából, és a nagyszülők is jönnek rendszeresen.
2015. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
6 és 3 évesek, folyamatos 3 műszakban dolgozom egy gyárban, szombat-vasárnap is, csak a férjem a segítségem. Bele tudnék pusztulni.
2015. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 2,5 évesem van

májusban megyek vissza (később terveztem csak, ovis beszoktatás után), 7-3-ig dolgozok, meg 1-2 napot havonta hétvégén is

oviig anyum lesz velük, de szabikat is közben veszem ki

oviba férjem viszi őket (ő 8-ra jár), én hozom

2015. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Területi képviselő vagyok, 8 órás rugalmas munkaidőben, ami a gyerekek miatt 8-16-ig tart, H-P-ig.

Nagy mázlim van, mert 15 percre van a melóhely és a céges autót is hazahozhatom, így simán tudom hozni-vinni a gyerekeket.

Persze vannak zűrös napok, ilyenkor a párom vagy az anyja segít, de javarészt én intézek mindent.

2015. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!