Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet olyankor tenni ha a...

Mit lehet olyankor tenni ha a férj nyűgnek gondnak fogja fel ha gyerekkel háromasban kell vásárolni menni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hánykor ér haza? tizenórás műszak után kemény fizikai munkánál érthető.
2015. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az én férjem akkor is nyűgnek tartotta amikor még nem volt baba... :) bementünk, ő ment nézelődni és vásárolni, majd fél óra múlva jön hogy mikor megyünk :)

nálunk az egyetlen megoldás ha neki nem kell jönni. tehát le kell tennem a jogsit, amúgy sem árt, és szépen egyedül, vagy a picivel majd kényelmesen bevásárolok. amúgy semmi...

2015. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok...amúgy mi mindig hétvégén megyünk vásárolni mikor már kipihente a melót, forma 1, egyéb versenyek előtt/után...tehát semmi fontosabb dolga, csak egyszerűen nem szeret vásárolni, ki/be pakolni, de szerintem a férfiak nagy %-a így áll hozzá.
2015. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, nekem nem probléma. Mi külön oldjuk meg, általában nincs annyi időnk, amennyi gyerekestől kellene.
2015. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért rosszabb neki ha a gyerekével együtt mentek? A férjemnek ugyanolyan program, akár séta, bolt, bringa, mindegy csak együtt legyünk.
2015. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sokszor vásárolunk együtt a gyerekekkel. Sőt, a bevásárlások nagy részét a férjem egyedül intézi. Kettesben csak néha tudunk menni.
2015. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, ez a férfi magát a vásárlást sem szereti túlzottan. :) Biztos nem ő szokott bevásárolni.
2015. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én például szeretek vásárolni, de nem gyerekkel, úgy tényleg sokkal macerásabb. Párom ugyanígy van vele. Szerintem semmi gond nincs ezzel, ha ti meg tudjátok beszélni/oldani.
2015. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

anya vagyok de nyűg nekem is gyerekkel vásárolni. nem szeretem. akkor nem a vásárlásra figyelek hanem rá, na meg mindent akar :D ő bepakol, én ki, a lista fele a boltban marad... persze szoktunk menni hármasban, de ritka. mikor kicsi volt akkor vagy akkor mentem mikor apázott vagy vele kettesben. most már ovis, úgy intézem, hogy mikor korán végzek a munkában, akkor megyek el vásárolni, így picit később érek érte mint egyébként de jól érzi magát és semmi nem marad ki...

nem értem miért gond ha valaki nem szereti családi programnak megélni a vásárlást :D

2015. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
férjem sem szereti ha gyerekel menni ,mert akkor gyerekre figyel inkább . én sem szeretek gyerekel menni de sokszor kell a lányomat is magamal vinnem.
2015. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!