Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A túró rudi és a danonino...

A túró rudi és a danonino egészséges nasiknak számítanak?

Figyelt kérdés
Igazából csak ez a két dolog jelenti számára a nasit. Amúgy nagyon jó evő, szépen reggelizik, ebédel, vacsizik. Egy nap egy-két túró rudi és egy-két danonino is lecsúszik. Mást nem nassol. De eszik gyümölcsöt, iszik sok vizet, iszik tejet is. Ne aggódjak rajta? Másfél éves.
2010. febr. 20. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér.
2010. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Hát persze!


Az egyik tele van növényi zsírral a másik meg mindenféle mesterséges aromával és szinezékkel.


PLusz mindkettőben rengeteg a cukor.



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan add neki, hiszen nem üvegbúrában kell nevelned és nem is tudnád. Ennyi "káros" anyagtól még semmi baja nem lesz!!

Amúgy meg az előző válaszadó elgondolkozhatna azon, hogy az egészséges gyümiket és zöldségeket, mivel permetezik, mivel génkezelik, a fehér husikákat mivel etetik stb. Természetesen ez kell legyen egy másfél éves étkezésének alapja, de egy túrorudit ugyan ne sajnáljunk már tőle, ha szereti...

2010. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is csak az ettem nasiként kiskoromban. Szerintem nyugodtam megeheti, nem fog megártani. :D

15/L

2010. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*nyugodtan
2010. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
túrórudin nőttem fel, mondjuk akkor még tényleg túró volt benne, most valami más, de az is látott egy csepp tejet, nem nagyon cukros, tehát a fogát sem rontja annyira a danoninoba, meg elvileg D-vitamin is van, a tejben meg kálcium, a D-vitamin meg elvileg megköti a kálciumot és máris erősebbek lettek a csontjai. Azért írom hogy elvileg mert így szólt a reklám. ha meg a reklám rossz lenne, a terméket már rég kivonták volna a forgalomból. Had egye :)
2010. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túró rudit a kislányom is minden nap kap, az neki az édesség csoki helyett is, de a csak a pöttyöset, mert abban érezni legjobban hogy tényleg túró van benne.

Danone terméket semmiképp nem adnék neki, mi sem eszünk, nem véletlenül...

2010. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18:02es vagyok, csak még felhívásként, bifidus esensis-es és élőflórás terméket az istennek se vegyetek meg semmi ilyen marhaságot, mert elvileg az nem is egészséges. elvonási tünetei lesznek majd tőle. Mondjuk kishúgom nem szereti a csokikat, de a túrórudit ő is szereti. Vagy még a danette a finom, azon érződik legalább hogy puding.
2010. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18.20-asnak:minden joghurt élőflórás, még ha nincs is ráírva. Másképp nem is lenne joghurt
2010. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!