Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Náthás, hurutos köhögéésel...

Náthás, hurutos köhögéésel vinnétek oviba, ha nem annyira vészes az 5 évesnél?

Figyelt kérdés
kicsit köhög hurutosan, és néha fujni kell az orrát. más baja nincs.(nincs egyben a taknya-nyála)
2015. ápr. 26. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7%

Kedves 9-es.

Én elmondom,hogy az én gyerekem meg 6 alkalommal volt kórházban mert annyira megszenvedte a közösségi vírusokat hogy mindig lett valami olyan baja,aminek a kezelése nem ment otthon.Akkor én is haragudtam,mert hogy miért viszik a taknyos gyereket? Ha mindenki csak az egészségeset vinné,nem lenne baj.Én nem tudtam dolgozni,2 évig otthon meresztettem a seggemet,mert állandóan betegek voltunk.Aztán mikor a gyerek is megerősödött,már nem hezitáltam rajta,örültem,hogy csak kicsit taknyol,kicsit köhög,és vittem!Úgyhogy átérzem azt amit írsz,csak most már lesz@rom,mert örülök,hogy nem egy fizuból kell tengődni.

Másrészt az orvos nem fogja otthon tartani,most hogy kötelező lesz az ovi,majd meglásd,nem fogják kiírni a gyereket ennyivel.

2015. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az orvos tényleg csak a nagyon lázas beteg gyereket írja ki, legtöbb esetben azt mondja, hogy itt a gyógyszer, mehet oviba, legutóbb is ez volt. Mivel a táppénz száma is véges, nem tudsz mindig otthon maradni munkahelytől függetlenül sem. Mire látszik a betegség, már jól megfertőzött mindenkit. Iskolába meg később muszáj lesz menni, ha tényleg nem nagyon beteg, mert lemarad. Az ovis kor sajnos ilyen, de nálunk pont az öt éves kor a vízválasztó, utána már alig volt beteg nálunk a nagy, mégha a kicsi beteg is volt, nem kapta el.
2015. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem ma pont ezért maradt itthon a fiam,a héten nem megy

jövő héten megyünk négy napra kirándulni,és tudom,hogy most csak kicsit beteg,de ha beviszem ráfertőződik valami komolyabb,és nem lesz a kirándulásból semmi

de nem csak most tartom itthon,ha ilyen van.tudom,hogy rosszabbul jövünk ki belőle.mert sajnos más beviszi akkor is,ha zöld takony lóg az orrából

2015. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!