Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több 4-5 éves gyerek szájában látni mostanában cumit? Egészséges még ez? Nagy gyerek, és lóg a szájából a cumi.

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hós, és sajnos cumizik... Nem akarok én is így járni!!!
2010. febr. 26. 12:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy sokaknak drasztikusnak tűnhet az utolsó vélemény, de van benne igazság!!!
2010. febr. 27. 21:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Van benne igazság, igen. De ne kenjünk már mindent a lustaságra. Olyan könnyen ítélkezünk a másik felett, ha az, amit tesz vagy mond nem egyezik a saját elképzelésünkkel, vagy az általunk normának tartottakkal.


Én nem gondolom, hogy lustaság és nemtörődömség ez a szülők részéről. Pontosabban biztos vagyok benne, hogy sokak részéről nem az.


És igen, lehet, hogy nem egészséges az a gyerek, amelyiknek lóg a szájából a cumi. Azért, mert nem látszik rajta, még millió oka lehet annak, hogy annyi idősen nem érett meg arra, hogy letegye a cumit. Nem tudhatjuk.

2010. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ezen gondolkodtam mostanság.. Lehet, hogy tényleg oka lehet néhány gyereknél, pl betegség miatt... és arra jutottam, hogy ha ne adj Isten én lennék ilyen helyzetben... hát lehet, hogy én is engedném.
2010. febr. 28. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!