Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig kell a gyereke...

Hány éves korig kell a gyerekek lázát popsiban mérni? Lenn a többi.

Figyelt kérdés
3 és fél éves a lányom legutóbb kb fél éve volt beteg, akkor ott mértem még neki, most viszont belázasodott az oviba és az óvónéni is ott mérte meg neki. Át szeretném már szoktatni hónaljra, erre tegnap este mikor mondtam neki, hogy megmérjük, magától letolta a nadrágot. A gyerekorvos is mondta, hogy nyugodtan mérjem ott, főleg, ha utána még kapja a kúpot is, akkor miért ne, hisz az a legpontosabb. Mit csináljak?

2015. máj. 29. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Sosem mértem neki popsiban.
2015. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Az én fiam 3 éves, kb. 4 hónapja nem mérem neki popsiban. Egyrészt nem nagyon engedi már, másrészt a digitális hőmérők annyira megbízhatatlanok, hogy már elő sem veszem. Mi vettünk egy infra hőmérőt, 10 másodperc alatt megmérem vele a lázát.
2015. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
soha nem mertuk ott, vettem egy infras fulhomerot, azt hasznaltuk/hasznaljuk kicsi kora ota.
2015. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Hát az óvónőnek nincs semmi joga popsiba dugdosni a lázmérőt.( Felénk ez felháborító.)

Szerintem a digitális lázmérő tökéletes és a hóna alatt szépen megtudja tartani a kisgyerek még saját magának is a kicsi kezeivel,játékosan meg kell tanítani erre.

2015. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsétlen kutyánknak mértük fenékbe,- de neki sem volt kellemes.
2015. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Én 2 éves korig mértem popóba.
2015. máj. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Ja de most olvasom, hogy ez egyeseknél kinzás kategória. Hát akkor most jól le leszek pontozva.
2015. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mitől lenne már kínzás? Akkor ha kúpot adsz, az is kínzás?
2015. máj. 29. 14:02
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a kúp is kínzás, de legalábbis nagyon nem kellemes. Ha jónak találod a popsiban mérést, akkor most miért akarsz rajta változtatni?
2015. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

szerintem mi kupot se adtunk soha, vagy legalabbis nem emlekszem :)


Amugy ha van jol mukodo muszaki megoldas a fulben valo meresre, akkor nem ertem hogy miert kellene barhol mashol merni? Fulhomerovel ugy megmerem a lazat, hogy alszik az agyaban nyugodtan ejszaka.


Mondjuk mi igazabol a lazcsillapitasrol is leszoktunk, de az masik tortenet.

2015. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!